Astrologické kurzy Petry Nel Smolové

Začátek akce:23.10.2015 00:00
Konec akce:1.1.1970 01:00
Kde:, ,
Cena:

Astrologické kurzyZáměrem astrologických kurzů je naučit žáky techniku jak kombinovat a propojovat jednotlivé znalosti. Jak používat astrologii.

Astrologický kurz je veden tak, abyste se naučili planety nejen znát, ale je i vnímat, cítit a prožívat.

Poznáte zákonitosti, propojenosti stvoření a lidského vývoje. Než se stanete dobrým astrologem, je potřeba nejdříve pochopit sebe, proto skrze astrologii budete na semináři pracovat i sami se sebou.

Budeme používat astrologické a archetypální konstelace, meditace a formy práce se Světlem. Astroložka Petra Nel bude předávat své zkušenosti, znalosti a poznání. Povede vás tak, abyste vy sami v sobě probudili své schopnosti a dary.

Kurz je určen lidem, kteří mají astrologický základ, který budeme prohlubovat a nahlížet z několika stran. Zároveň se navzájem budete obohacovat svým vlastním poznáním a zkušenostmi.

Astrologické kurzy se konají 4 krát do roka a navzájem na sebe navazují. Absolvovat jednotlivé kurzy proto není možné. První kurz je otevřený a můžete si přijít prožít, co obnášejí kurzy astrologie Petry Nel Smolové a následně se rozhodnout jestli vstoupíte do uzavřené skupiny astrologů.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.astrologiepetranel.cz

  Chceš mít včas informace o dalších plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nejbližší akce

   Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

   Email

   (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

   Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

   facebook  Sdílej s přáteli...