Vnitřní dítě

Začátek akce:21.1.2023 09:00
Konec akce:21.1.2023 16:30
Kde:ZŠ Nový svět, Opava,
Cena:950 Kč
Poznámka k ceně:950,- Kč je zvýhodněná cena pro rodiče a pedagogy ZŠ Nový svět. Cena pro veřejnost je 1200,- Kč. Členové z členské sekce mohou uplatnit svou 15% slevu na akce.
Přihlášky do:  19.1.2023 (včetně)
Vnitřní dítě představuje tu nejčistší složku v našem nitru. Skrze tuto složku – vnitřního dítěte, se dostáváme do kontaktu se svou čistotou, pravdivostí a ryzostí svého srdce. Stejně jako malé děti jsou pravdivé, přirozené a nepopsané ve své čistotě, jako list bílého papíru. Tak i my máme tuto dětskou část hluboko ve svém nitru. Ve vědomí svého srdce známe pravdu o sobě samých. Navázání spojení se svým vnitřním dítětem je hluboký samoléčebný proces, neboť navazujeme láskyplný vztah se sebou samými. Poznáme i to, čím si v tomto procesu bráníme a čeho se skutečně bojíme.
 • V případě, že se nemůžete akce zúčastnit a seženete za sebe náhradníka, kurzovné Vám bude vráceno, jinak je platba v případě Vaší neúčasti nevratná.
 • Přihlášení zájemci, obdrží před akci email s podrobnějšími informacemi. Akce není vhodná pro těhotné ženy a osoby trpící psychickými potížemi či duševním onemocněním.

Seminář už proběhl.

  Chceš mít včas informace o dalších plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nejbližší akce

   Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

   Email

   (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

   Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

   facebook  Sdílej s přáteli...