Zastavení v nitru – večerní meditace pro veřejnost

Začátek akce:25.10.2023 17:00
Konec akce:25.10.2023 19:00
Kde:Krnovská 7, 1. patro, Opava, 74601
Cena:450 Kč
Přihlášky do:  24.10.2023 (včetně)

! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !

 • večerní meditace v Opavě

Podzim je doba, kdy se příroda nachází v klidném, barevném přechodu. Můžeš cítit, jak se energie stahuje zpět, jak se vše zpomaluje a ztišuje. Co kdybys mohl(a) tyto pocity prohloubit? Co kdyby existovalo místo, kde můžeš odložit starosti, zastavit se a napojit se na své nitro? O tom je večerní meditace v Opavě pro veřejnost “Zastavení v nitru”.

Zastavení v nitru není jen meditace, je to cesta k sebeuvědomění a klidu, příležitost odložit své starosti a plně se soustředit na své já. Na to, jak cítíš, jak dýcháš, jak vnímáš své okolí. Víš, že energie přírody, která se na podzim stahuje, se odráží i v tvém chování a pocitech? Pojďme tuto energii společně prohloubit a zpomalit naše tempo.

Představ si klidné prostředí, kde můžeš odložit své starosti, ztišit své myšlenky a spojit se se svým vnitřním já. Představ si, jaké to je mít v životě místo, kde můžeš nalézt klid a pochopit, že není vlastně kam spěchat a že život ti přinese přesně to, co potřebuješ. Meditace v Opavě “Zastavení v nitru” ti nabízí právě takový prostor. Je to cesta k sebeuvědomění, ke klidu a k harmonii.

Pojďme prožít tento podzim společně v meditaci, v zastavení a v klidu, který nám přináší. Udělej první krok k vědomému zastavení, přihlaš se k večerní meditaci a zajisti si svou dávku vnitřního klidu, důvěry a ukotvení ve svém srdci, které tak často v našem hektickém životě postrádáme.


Meditace už proběhla.

  Chceš mít včas informace o dalších plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nejbližší akce

   Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

   Email

   (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

   Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

   facebook  Sdílej s přáteli...