Konzultace osobní i telefonické, regrese, semináře, …

Květ lotosu
Zpětná vazba na individuální práci (konzultace a regrese) a skupinové akce

Marci je prostě andílek. 😀 Vyhlídla jsem si ji u Ernestínky na akci v Olomouci, kde ji představovala jako svou elévku, vzpomínám si,že jsem si ji zálibně prohlížela a říkala si…tak tu si musíš pamatovat,je sice mladá,ale sympatická a máš ji kousek od sebe!! A stalo se, zanedlouho jsem jejích služeb využila a tuším je to už celých 20 let, co je Marci mojí průvodkyní, rádkyní, přítelkyní…. Marci je BOŽÍ ČLOVÍČEK a já si nesmírně vážím všeho co, a nejen pro mne, se stálým úsměvem na líci, dělá. Je mým velkým vzorem: je trpělivá, ochotná naslouchat a vždy je tady s pomocnou rukou a radou, vysvětlením.Do jejího velkého zářivého a laskavého a soucitného srdce se vejdeme všichni.
Prošla jsem nejen konzultacemi-osobními i telefonickými, regresemi, semináři,meditacemi,ale i „školičkou“ emocí, prostě vším, co Marci nabízí. A tak vím, že pokud hledáte pomoc či radu, mohu Vám zaručit,že zde se Vám jí zaručeně dostane.

S láskou a vděčností a úctou k Tobě, Marci, za vše, co jsem na své cestě s Tebou mohla prožít a pochopit…..Tě moc objímám a děkuji. Pusinky od Inky

Inka: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 5 / 5

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956


Od 18.05.2020 si již můžete rezervovat termín na osobní sezení (konzultace či regrese).
Děkuji, že respektujete veškerá hygienická opatření nařízená vládou.
Těším se na setkání.

Nejbližší akce v Opavě

Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

Mohlo by Vás zajímat

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
facebook  Sdílej s přáteli...