Mateřství

Květ lotosu
Zpětná vazba na ostatní

Ahoj Marci,
posílám pozdrav a zároveň srdečné poděkování.
Docházela jsem k Tobě na terapii a dokázala jsi mou psychiku rozbitou v té chvíli na tisíce kousíčků dát opět dohromady. Ušla jsem díky Tobě kus cesty. Nevím, jestli si vzpomínáš…chodila jsem k Tobě kvůli tomu, že jsem nemohla dlouhé roky otěhotnět a potřebovala jsem se vyrovnat s faktem, že máma pravděpodobně nikdy nebudu. Začala jsem se díky Tobě věnovat tarotu a pracovat na sobě.

Má mysl se natolik vyklidnila, že jsme se s manželem rozhodli ještě naposledy zabojovat a podstoupit finální proces IVF. Vím, že jsi mi říkala, že ty to věci navzdory osudu pak nedopadají dobře, ale já jsem stále vnitřně cítila, že tato cesta je správná a věděla jsem, že je mým osudem jít právě tímto směrem. Několikrát před tím jsme si procesem IVF prošli a byla to velmi trpká a bolavá zkušenost. Po každém nevydařeném pokusu jsem na tom byla hůř a hůř. Po sezeních s Tebou se mi ale vrátila do žil síla bojovnice, kterou jsem kdysi bývala a najednou jsem naprosto přesně věděla, že i kdyby mě potkal další neúspěch, tak to zvládnu sic se slzami, ale nikoli jako troska, jak tomu bývalo doposud.

Byla jsem připravena a a díky tomu teď pod srdcem nosím své dítě.
Vzpomínám si na větu, kterou jsi po zjištění mé anamnézy a několika terapiích pronesla. Ta věta zněla: “ U Vás v rodině se na holčičky čeká.” Měla jsi pravdu, protože i to miminko, které teď v sobě nosím je děvče. Nechala mě tedy čekat na můj vkus sakra dlouho 🙂 Ale možná jen čekala, až bude má mysl klidná, vyrovnaná a připravená jí přijmout.

Jsem kousíček za půlkou těhotenství a tak se denně modlím, aby vše bylo i nadále v pořádku. Je to přenádherný pocit cítit mou malou holčičku jak se uvnitř mě hýbe. Už teď jí nesmírně miluji a budu se ze všech sil snažit napravit špatné vzorce chování, které u nás v rodině po generace mezi matkami a dcerami vznikaly.

Každý den děkuji za tuto příležitost, která mi byla dána.
Jsem Ti neskonale vděčná, protože na mém štěstí máš obrovský podíl. Po porodu a zlepšení současné situace moc ráda zavítám na některý z Tvých seminářů.

S láskou N.H.

N.H.: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 5 / 5
Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...