Nelituju Jediné Vteřiny

Květ lotosu
Zpětná vazba na individuální práci (konzultace a regrese)

K Marci jsem se dostala v roce 2017. Necelý rok po tom, co mě opustil můj poslední partner. Bylo mi 35 let, bezdětná, cítící stále hlubokou a velkou bolest a pocit křivdy z rozchodu a to, že už nemám sílu pokračovat v tomto neustálém koloběhu nenaplněných vztahů a zklamání. Věděla jsem, že chyba je na mé straně a věděla jsem, že sama si nepomůžu. A přestože jsem se už dříve zajímala o řešení života trošku jiným způsobem a dostala se např. ke knihám typu Miluj svůj život či Tajemství apod. a absolvovala jsem párkrát kineziologii, moc mi nic z toho nepomohlo a já cítila, že potřebuju pomoc a hlavně, že to chce trošku „větší grády“ a jít asi více do hloubky. O regresi jsem v té době už něco slyšela a řekla jsem si, že by to mohlo být to, co potřebuju. Marcelku jsem si našla na internetu, byl to takový pokus naslepo, jelikož jsem o ní nic nevěděla, ani jsem neměla nikoho, kdo by ji znal. Prostě jsem to riskla.
Už při prvním úvodním, ještě neregresním, sezení mi Marci řekla a odhalila věci, ze kterých čerpám doteď. Ať už to byla moje neláska k sobě samé a tudíž hledání lásky u mých partnerů, tak otázka smyslu a naplnění života, problém s ženstvím, který se odrážel v mém komplikovaném vztahu k matce, neschopnosti otěhotnět, bolestivé menstruaci apod., těch „špatně nastavených vzorců“ bylo celkem dost. To poznání některých jednoduchých věcí, co mi řekla (jelikož já to měla nastavené úplně jinak), to mi paradoxně už při tom prvním sezení přineslo obrovskou úlevu. Nejsem člověk, který se snadno odkrývá ostatním, obzvláště cizím lidem. Ale celkem rychle jsem přestala řešit, že před někým brečím, protože jsem si uvědomila, že můžu Marci absolutně důvěřovat a že když „to pustím“, jak vždy ona říká, tak teprve přijde ta nádherná úleva.
Za rok a půl, co k ní chodím, jsem prošla několika regresemi, kurzem Vědomé tvoření života a Ženským menstruačním rituálem. Někdy byla pro mě regrese příjemnější, někdy spíš horší a vyčerpávající. Ale vždycky jsem odcházela ze sezení fascinována, co se odkrylo , co jsem se dozvěděla a „jak je možné, co všechno Marci ví“ :).Objevila jsem krásný svět meditace, čaker, emocí, nádherné ženské energie a moudrosti a mnoha dalších, pro mě do té doby skrytých tajů života a taky informací, že jsou některé věci jinak, než se na první pohled zdají nebo než „se říká“. Užívám si svou ženskost a své tělo a už nejsem závislá na lásce zvenčí. Jsem vděčná za to, že jsem si prošla všemi mými vztahy i tím posledním, díky kterému jsem se ocitla na dně a díky čemuž jsem začala konečně se svým životem něco dělat. Mám poprvé v životě krásný a naplněný vztah.
Nejsem po tom roce a půl ve fázi, že už bych vždy dokázala rozkličovat, proč se děje to nebo ono a že už mám jakože všechno vyřešeno. Vím, že jsem prakticky na začátku a že už je to teď hlavně stále na mě a mé práci se sebou. Ale ta práce mě baví a hlavně ten klid a přijetí, co zažívám opravdu od toho prvního setkání, ten je nepopsatelný.
Vím, že regrese není pro každého a nesedne mu to, ale já měla to štěstí, že mě ano. Nelituju jediné vteřiny, že jsem to tehdy riskla a prostě to zkusila. A jsem vděčná za to, že mi byla dána Marci do života a že jsou na světě lidi, jako je ona, kteří dokážou takhle pomáhat :).

Jana, 37 let: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 5 / 5
Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...