semináře a individuální terapie

Květ lotosu
Zpětná vazba na ostatní

Má nejdražší Marci,
přišla jsem k Tobě jako naprosto sklíčená a zborcená bytost, měla jsem pocit, že mi není pomoci. Důvod, pro který jsem Tě vyhledala byl, že jsem se nějaký čas snažila marně otěhotnět a prošla jsem si v této souvislostí peklem. Z mého ženství nezbylo již téměř nic. Musela jsem odvracet zrak pokaždé, když jsem potkala těhotnou ženu a slzy do očí se mi řinuly vždy, když jsem slyšela plakat dítě. Střípky této bolesti ve mě budou do konce života, protože smířit se s tím, že nemohu být matkou asi nikdy nedokáži, ale díky Tobě jsem se vrátila zpět do života. Přijala jsem opět své ženství, na které jsem náležitě hrdá. Naučila jsem se vnímat svou menstruaci jako dar a v neposlední řadě jsem nalezla svou ztracenou intuici, respektive našla jsi jí ve mě Ty a probudila jsi jí k životu. Ušla jsem pod Tvým jemným vedením nelehkou cestu a zdaleka ještě nejsem u konce, ale změnila jsi mé myšlení, naučila jsi mě vážit si sama sebe a dokázala jsi ve mě vzbudit zájem o život, který se mi zdál ve chvíli, kdy jsem k Tobě poprvé přišla naprosto zatracený.
Za to vše Ti patří mé neskonalé díky. Vždy se k Tobě budu ráda vracet ať už na semináře, nebo na individuální terapie ucítím-li, že je potřebuji.

S láskou Naďa.

Naďa: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 5 / 5
Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...