Vyjádření několika účastnic rituálu Nevěsta

Zpětná vazba k akci: Rituál pro nevěstu 

Květ lotosu
Rituál pro nevěstu mi připadal hodně intimní, hluboký… Bylo to pro mne jako balzám pro duši… Byla jsem dojatá, cítila jsem velkou pokoru…zaujaly mne příběhy a poznatky pro mne zkušenějších holek – žen (hlavně Mirky, která měla, podle mne i tím, že byla nejstarší, největší nadhled)…
Úplně jsem cítila tu silnou energii, která z budoucí nevěsty sálala vnitřní i vnější krásu, ženskou sílu, vědomí, že je milována…
Byla jsem prostě nadšená, okouzlená…!

Zuzka


Včem spatřuji význam a důležitost rituálu Nevěsta?

V uvědomění si “životního předělu”, vážnost a důležitost změny dosavadního způsobu života. Hloubku odpovědnosti za vznikající novou rodinu, radost a víra ve vše dobré.

M.B.


Pěkný den Marci,

v prvé řadě to byla obrovská pocta se rituálu Nevěsta zúčastnit. V průběhu rituálu ke mne chodily silné pocity – pocit vděku a poděkování původní rodině a uzavření jedné etapy života. Podporující láska a síla doprovázejících žen v přechodu do nového života. Otevření nového čistého kruhu života s podporou bezpodmínečné lásky Věčnosti – Boha – Jednoty.
Pro mne to byl velmi silný zážitek a zároveň upevnění mého pocitu nutnosti uzavírat vše co dělám a důležitosti rituálů při přechodech do jiné části života.
Jsem velmi vděčná, že jsem se mohla účástnit a prožít tento okamžik. Přála bych všem nevěstám, aby toto zažily.Měly možnost poděkovat své rodině a očištěné vstupovaly do nového života.

S láskou v srdci, Zita

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...