Odnáším si hodně. Mohu jít beze strachu spát.

Zpětná vazba k akci: Smrt a zrození

Květ lotosu
Milá Marcelko,

ráda bych napsala zpětnou vazbu k víkendovému prožitkovému semináři. Vím, že ač jsem chtěla nebo nechtěla, ovlivnil mě ještě dříve, než jsem jela 🙂 Obě víme jak.  A přestože jsem byla ráda, že se ho mohu účastnit, tušila jsem, že to nebude žádná procházka růžovým sadem. To se potvrdilo. Zmítaly mnou obavy i strachy a prožitky se vnořovaly do každé buňky těla a v podobě tělesných projevů vystupovaly navenek. Jsem ale za ně vděčná. Nejenže mi dokazují, že jsem naživu, hihi 😀 ale hlavně jsou pro mě důležitým společníkem, díky kterému se učím. Vlastně jsem ráda za každou nemoc, vždy o něčem vypovídá a odráží to, co prožívám.
Musím říci, přestože jsem zase na tolika seminářích nebyla, že seminář byl chronologicky perfektně sestaven (uvědomuji si, že ono to ani jinak nejde, cyklus je cyklus). Ale mělo to spád, smysl, řád. Aktivity plynule navazovaly na sebe. Mnoho jsem si při nich uvědomovala a přirozenou cestou docházelo k hlubšímu sebepoznávání. Nevšedním zážitkem (rituálem) byl nejen pohřeb, ale hlavně pochod světel, nemluvě o koloběhu života. Ten naplnil jakékoli očekávání. Chtělo by se mi teď vykřiknout “Heuréka”. Objevila jsem doposud neobjevené! Neuvěřitelný pocit, neuvěřitelné zjištění. A potom? Nechápu, nechápu, nechápu. Jak jsem mohla tělesně a fyzicky pociťovat porod. Je to zázrak, Děkuji za něj. Není krásnějšího okamžiku v životě, než držet narozené dítě.
Netuším ještě všelijaké souvislosti, třeba proč se mi dolů nechtělo, nebo proč jsem rané dětství tady opravdu nechtěla být.  Jestli jsem věděla, co mě čeká za rodinné prostředí a tušila jsem, že to nebude zrovinka růžové. Přeci jen jsem si tohle sama vybrala.  Ale není třeba hledat na vše odpovědi, ony přijdou prostě někdy samy.
Děkuji moc za to, že jsi mým průvodcem a učitelem na mé cestě. Děkuji za podporu, projevenou lásku, za každé obejmutí.
Děkuji i ostatním. Je nesmírně inspirativní vidět tu různorodost cest a duší.

Odnáším si hodně. Mohu jít beze strachu spát. A dnes jsem měla po dlouhé době opět sny.

Děkuji.
S hlubokou úctou a láskou Hanka.
Objímám.
(seminář Smrt a zrození říjen 2016)
Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...