Horoskop na období 12. – 18. 6. 2017

Soustředění se na svou cestu

Stále nám přetrvává zviditelňování neviditelného a působení vlivu pozitivní karmy, která vede k vývoji, viz horoskop z minulého týdne.

Slunce se dostává do opozice se Saturnem do 20. 6., což můžete vnímat jako stahování dolů do hmoty. Je potřeba dojít ke střízlivosti, abyste se neztratili či nezabloudili. Minulý týden byl hodně aktivní v jemnohmotných energiích, myšlenkách, vizí atd.

A v tomto týdnu je vše potřeba stáhnout do hmoty. Tedy konat. Opozice může být vnímána jako rozpor, odpor mezi lehkostí a tíhou, nezodpovědností a omezujících povinností. Chtít si snít a lítat v představách, ale každodenní povinnosti tlačí na řešení a konání. Utíkání před svou zodpovědností se projeví komplikacemi a těžkostmi. Právě ty vás budou nutit, sestoupit zpátky na zem do tady a teď. Na druhé straně opozice je velmi konstruktivní, pokud pochopíte, jak vás může druhá strana obohatit, když jí na půl cesty vyjdete vstříc. Saturn je ve Střelci a Slunce v Blížencích. Saturn se tak může obohatit o lehkost a nadhled Slunce a Slunce o moudrost, zkušenosti, zralost, střízlivost a řád Saturna. Člověk tak s větší lehkostí řeší své povinnosti, ponechává si lehkost a přizpůsobivost Blížence a nenechá se zmást nekonečnými možnosti. Pak se blíženecká energie projeví jako mladý zasvěcený Mudrc, který zná svou cestu a soustředěně ji následuje. Je potřeba konat, mluvit, rozhodovat se, s rozvahou a klidem. Jsme vedeni k dokončování, a proto vykonáme hodně práce. Vše, co je potřeba dotáhnout do konce, se bude hlásit o pozornost. Jsme několik dní před letním slunovratem, který nastává 21. 6. po 5. hodině ranní. Slunovratem se vždy mění směr a proto jsme vedeni vše řádně dokončit. Uvědomování si tohoto procesu nám může pomoci, při rozporuplné opozici Merkura a Černé luny 12. – 14. 6., která ukazuje na pokušení, že můžeme znejistit, shodit, popřít, pomluvit, zlehčit, zironizovat, zpochybnit, zviditelněné poznání z minulého týdne. Přijdou vám na mysl pesimistické myšlenky, které vše budou zpochybňovat. Mohou se objevit znova již prožité těžkosti, a proto začnete pochybovat: „Bylo to poznání opravdu skutečné?! Kam vlastně směřuji?“ Je to i proces v mysli, neskočte na její pokušení. Ego se bojí, že nad vámi ztratí moc, proto bude vaše prozření chtít shodit ze stolu. Je třeba zde být pevní, s hlubokou vírou a důvěrou. Změna nastala! Požádejte své Ego, aby s vámi spolupracovalo. Tím se jeho vliv zmenší, dostane pozornost, ale zároveň vy určujete, jak se projeví. V době tohoto aspektu si dávejte pozor na svá slova, na žvanivost, pomluvy, ironii. Mohli byste říci něco, co by vás mohlo následně hodně mrzet. Zároveň to, co je vám říkáno, si uvědomte, jestli a jak se tím necháte ovlivnit, a co vás zasáhne. V této době se bude hodně mluvit, ale skutek utekl. Méně mluvte, více konejte. Každá myšlenka zanechává za sebou stopy.

Merkur se dostává do kvadratury s Neptunem 12. – 16. 6. Někdy nebudete vědět, co si vlastně máte myslet. Objeví se nejasnosti, pokroucené informace a zmatek v informačním poli. Proto je lepší v tomto týdnu nemyslet :-). Mysl bude vymýšlet různé „nesmysly“. Často budeme zapomínat, objeví se omyly a nepochopení. Je proto tak důležité se držet reality, tady a teď, řádu, pravidel a systematičnosti. To vše vás udrží v přítomnosti. Mysl má sklon předbíhat a vymýšlet konstrukce. Máme velmi bujnou fantazii. Držte se pozorní v dané chvíli a vědomě se soustřeďte na své konání. Pozitivní aspekt od Jupitera přináší dohled štěstěny. Merkur se přesune do konjunkce se Sluncem 16. 6. a též vytvoří opozici se Saturnem, což povede k ukončení cesty nejasností a ne-formy.

Dostaneme se k porozumění skrze udělanou zkušenost. Svým chováním, reakcemi, dáváme nové poznání do reality.

Mars je stále v harmonii s Venuší. Mužský a ženský princip je ve tvořivém procesu vzájemného obohacování se. To se děje jak uvnitř nás – vnitřní harmonie, spolupráce se svým druhým pólem a zároveň dochází k projevení i ve vnějším světa mezi mužem a ženou. Může proto docházet k přirozenému a harmonickému vývoji.

Jupiter se od 16. 6. dostává do kvadratury s Marsem a zde je potřeba dávat pozor na plýtvání energie, přeceňování se a chtít více než v dané chvíli je možné.

Přeji Vám střízlivý týden. S láskou, Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:  Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová – www.astrologiepetranel.cz

Příspěvek Horoskop na období 12. – 18. 6. 2017 pochází z Petra Nel Smolová – Astrologie Petra Nel

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...