Regrese, regresní terapie, konzultace v Opavě

Zkušenosti klientů:

Individuální sezení 2019

Pro klienty s pokročilou praxí v práci se sebou (osvojená dovednost meditace a práce s emocemi) nabízím možnost telefonických konzultacích dle domluvy.


Sezení při regresi Co byste o individuálním sezení měli vědět:

 • Vždy respektuji moudré podvědomí klienta, které ví, jakou situaci je potřeba zpracovat
 • Techniky či metody považuji za příliš svazující a omezující. Z mého úhlu pohledu a praxe nelze praktikovat jednu techniku na všechny klienty, neboť každý člověk je originál a má jiné potřeby. Proto přistupuji ke klientům individuálně a volím vždy přístup vhodný právě pro konkrétní osobu.
 • Sezení probíhá vždy při plném vědomí.
 • Klient je veden citlivě a to tak, aby si sám rozkryl, co žije se sebou. Uvědomil si své podvědomé podvědomé programy (vzorce) mysli a skrze prožitek zpracoval bolavé životní situace, kterými je emočně zatížen.
 • Skrze prožitek dochází k uvědomění a pochopení, což pak v konečném důsledku vede ke smíření a příjetí.
 • Dar hlubokého vcítění a vhledu mi umožňuje nechat se vést Vyšší vůli – silou Světla tak, aby to bylo pro klienta smysluplné a přínosné. Jsem v naladění a napojení na klienta, což mi umožňuje vhled do jeho života i karmy.
 • Pracuji s vaši podvědomou, emocionální a duševní sférou.
 • Při sezení mnou prochází síla Světla, která je natolik posilující, že pomáhá klientovi prohlédnout a „zbourat“ hru své myslí, svého ega. Síla světla a lásky jej vede k posílení a uvědomění jeho vlastního světla.
 • Získané uvědomění, poznání čí pochopení je vždy přímo úměrné úrovni vědomí klienta
 • Při své práci využívám svých darů, nástroje meditace a naciťování.

Regrese, regresní terapie, konzultace

Sezení při regresní terapii (regresi) probíhá zpravidla 3 hodiny, individuální konzultace 1,5 hod.

Přijdete-li poprvé, čeká vás vždy nejprve konzultace, po které se společně domluvíme na tom, jaká forma práce na sobě je pro vás vhodná, případně doporučím i nějakou jinou formu terapie, léčby atd. či někoho jiného, kdo vám může být nápomocen.

Povedu vás k tomu, abyste nalezli vnitřní sílu uchopit svůj život a udělat v něm konkrétní změny. Uvědomíte si také, příčinu, která k danému stavu vedla. Samozřejmostí je profesionalita a diskrétnost.

Nejčastěji se na mne obracíte s následujícími problémy:

 • srdeční arytmie
 • nespavost, poruchy spánku
 • potíže se zrakem
 • poruchy menstruačního cyklu
 • problémy s otěhotněním (početím)
 • dýchací potíže, astma
 • problémy s přijetím svého těla
 • strachy, úzkosti, deprese, fóbie
 • pocity méněcennosti, nedůvěry v sebe, nízké sebevědomí
 • potíže s projevením citů, s láskou k sobě i druhým
 • potřeba nalezení vnitřního klidu
 • nespokojenost se sebou, se svým životem
 • nalezení sebe sama, poznání smyslu života
 • agresivita, fyzické násilí (zneužívání, znásilnění, týrání, fyzické násilí v rodině atd.)
 • sebedestrukce (sebepoškozování, sebevražedné sklony a pokusy, mentální anorexie atd.)
 • problémy v partnerství
 • disharmonické vztahy v rodině
 • vyrovnání se s životními situacemi: rozvod, odchod partnera/ky, ztráta pracovního místa, stěhování, nemoc, potrat, porod, poporodní trauma (deprese)
 • vyrovnání se se smrtí: dítěte, rodinného příslušníka, osoby blízké

Měli byste vědět, že:

 • Nepracuji s dětmi mladšími 15ti let.
 • Za klienty nejezdím bez ohledu na zdravotní či psychický stav.
 • Těhotenství, užívání psychofarmak či jiných léků na psychické potíže, je potřeba nahlásit před sezením.

Regresní terapie a konzultace probíhají

Pro zarezervování termínu volej na 725 027 956.

Odeslat recenzi
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Poděl se o svou zkušenost

Marci Pospíšilová
Průměrné hodnocení:  
 9 hodnocení
hodnotil(a) M.B. svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Život nám přináší nejrůznější překvapení.V každé jeho etapě se setkáváme se situacemi, které musíme řešit,které nás potrápí a nevíme si s nimi rady.Každé věkové období má svá úskalí.

A tak i já jsem se dostala do nepříznivé životní situace, se kterou jsem si nedovedla sama poradit.Přesto, že mi bylo tehdy 66 let a mohlo by se říct, že život už mě mohl v mnohém "zdokonalit" jsem se nemohla smířit s tím, že po 47 letech manželství se můj celoživotní partner odstěhoval ze společného bydliště a začal si "žít po svém."

A tehdy jsem měla to štěstí - dnes bych to nazvala "dar od života" - že jsem se mohla seznámit s Marci Pospíšilovou.

Prošla jsem individuálním sezením,regresní terapií,absolvovala jsem kurzy "vědomé tvoření života, sebepoznání,prožitkové kurzy ", měla jsem kdykoliv možnost konzultace.

Vše bylo pro mě obrovským přínosem. Můj život jakoby se "projasnil".Poznala jsem nové přátele a naopak s někým jsem se rozešla,
s mnohými jsem si začala více rozumět.

Co ještě dodat?

Děkuji za nové a kvalitní nastartování do života.

M.B.

hodnotil(a) Karin svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Pro mě je Marci neuvěřitelná bytost, s velkým srdcem, plná lásky pochopení. Díky jejímu laskavému přístupu a jejich neuvěřitelných schopností jsem pochopila, proč se mi dějí určité věci v životě. Proč nemůžu mít láskyplný partnerský vztah, proč si mě manžel neváží apod. Že je třeba vzít zodpovědnost za svůj život, otevřít své srdce a s důvěrou se odevzdat životu. Její regrese, kurzy, meditace jsou vedeny velmi citlivě, s láskyplným pochopením.

Moc ti Marci děkuji a nikdy nepřestanu děkovat , že jsem Tě poznala.
S úctou a láskyplným obětím, Karin.

hodnotil(a) Alena svou zkušenost s Marci Pospíšilová
Meditace,regrese,ritualy, dlouhodobější kurzy

Člověk je tam, kde má být. A já dostala příležitost využít služeb Marcelky.Jaem za ně vděčná.

hodnotil(a) Romča svou zkušenost s Marci Pospíšilová
Poděkování

Milá Marci, jsem nesmírně vděčná za to, že mi Tě osud přivedl do cesty, neboť od té doby, co Tě znám, je vše radostnější, lehčí a smysluplnější. Díky Tobě jsem se mohla otevřít lásce a potkat svého osudového partnera a více se dozvědět o sobě. Práce ale nekončí, takže se těším na pokračování. Ještě jednou moc díky.

hodnotil(a) Inka svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Marci je prostě andílek. 😀 Vyhlídla jsem si ji u Ernestínky na akci v Olomouci, kde ji představovala jako svou elévku, vzpomínám si,že jsem si ji zálibně prohlížela a říkala si...tak tu si musíš pamatovat,je sice mladá,ale sympatická a máš ji kousek od sebe!! A stalo se, zanedlouho jsem jejích služeb využila a tuším je to už celých 20 let, co je Marci mojí průvodkyní, rádkyní, přítelkyní.... Marci je BOŽÍ ČLOVÍČEK a já si nesmírně vážím všeho co, a nejen pro mne, se stálým úsměvem na líci, dělá. Je mým velkým vzorem: je trpělivá, ochotná naslouchat a vždy je tady s pomocnou rukou a radou, vysvětlením.Do jejího velkého zářivého a laskavého a soucitného srdce se vejdeme všichni.
Prošla jsem nejen konzultacemi-osobními i telefonickými, regresemi, semináři,meditacemi,ale i "školičkou" emocí, prostě vším, co Marci nabízí. A tak vím, že pokud hledáte pomoc či radu, mohu Vám zaručit,že zde se Vám jí zaručeně dostane.

S láskou a vděčností a úctou k Tobě, Marci, za vše, co jsem na své cestě s Tebou mohla prožít a pochopit.....Tě moc objímám a děkuji. Pusinky od Inky

hodnotil(a) Veronika svou zkušenost s Marci Pospíšilová

K Marci už docházím mnoho let. Začalo to tím, že jsem potřebovala pomoci v složité partnerské situaci. Prošla jsem si regresí, kurzem Vědomého tvoření života a několika dalšími 🙂 Za tu dobu, co Marci znám se její kurzy a meditace pro mne staly jakousi formou duchovní očisty a příjemného setkávání s lidmi se stejným náhledem na svět.

V mém osobním životě se od prvního setkání s Marci a usilovné práci na sobě, změnilo mnoho. Dávno již nejsem žena Xena, která spolkne každého muže a že se jí ti muži bojí. Podařilo se mi najít v sobě veliký kus ženství a rozvinout ho v plné kráse. Následkem toho, že se již nesrovnávám s muži, nebojuji s nimi, mohu žít krásný a naplněný vztah, kdy si s mým mužem nejsme konkurenty, ale partnery. Za to vše, patří obrovký dík právě Marci, protože to ona mi pomohla najít cestu k sobě, k mé pravé podstatě.

Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Veronika

hodnotil(a) Dana svou zkušenost s Marci Pospíšilová

K Marci jsem "byla přivedena" po dlouhém váhání. Zůstala jsem.....a jsem nesmírně vděčná za tuto možnost už více než 5 let. Naučila jsem se dívat na svět z jiného pohledu. K tomu bylo zapotřebí hodně na sobě zapracovat. Jsem vděčná za láskyplné vedení, toleranci i shovívavost, s jakou mě Marci trpělivě doprovázela.....A v tichosti doprovází pořád....S velkými díky k ní mohu nasměrovávat lidi, kteří potřebují to, co já....

hodnotil(a) Zdeňka svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Já jsem přišla k Marci se stále zhoršujícím se zrakem. Prošla jsem kurzem Oči, které vidí. Následovaly osobní sezení. Nebylo to zrovna snadné a lehké, ale odměna vždy byla velká - obrovská úleva , obrovská svoboda, radostný pohled na svět.

hodnotil(a) Jana svou zkušenost s Marci Pospíšilová
Nelituju jediné vteřiny

K Marci jsem se dostala v roce 2017. Necelý rok po tom, co mě opustil můj poslední partner. Bylo mi 35 let, bezdětná, cítící stále hlubokou a velkou bolest a pocit křivdy z rozchodu a to, že už nemám sílu pokračovat v tomto neustálém koloběhu nenaplněných vztahů a zklamání. Věděla jsem, že chyba je na mé straně a věděla jsem, že sama si nepomůžu. A přestože jsem se už dříve zajímala o řešení života trošku jiným způsobem a dostala se např. ke knihám typu Miluj svůj život či Tajemství apod. a absolvovala jsem párkrát kineziologii, moc mi nic z toho nepomohlo a já cítila, že potřebuju pomoc a hlavně, že to chce trošku „větší grády“ a jít asi více do hloubky. O regresi jsem v té době už něco slyšela a řekla jsem si, že by to mohlo být to, co potřebuju. Marcelku jsem si našla na internetu, byl to takový pokus naslepo, jelikož jsem o ní nic nevěděla, ani jsem neměla nikoho, kdo by ji znal. Prostě jsem to riskla.
Už při prvním úvodním, ještě neregresním, sezení mi Marci řekla a odhalila věci, ze kterých čerpám doteď. Ať už to byla moje neláska k sobě samé a tudíž hledání lásky u mých partnerů, tak otázka smyslu a naplnění života, problém s ženstvím, který se odrážel v mém komplikovaném vztahu k matce, neschopnosti otěhotnět, bolestivé menstruaci apod., těch „špatně nastavených vzorců“ bylo celkem dost. To poznání některých jednoduchých věcí, co mi řekla (jelikož já to měla nastavené úplně jinak), to mi paradoxně už při tom prvním sezení přineslo obrovskou úlevu. Nejsem člověk, který se snadno odkrývá ostatním, obzvláště cizím lidem. Ale celkem rychle jsem přestala řešit, že před někým brečím, protože jsem si uvědomila, že můžu Marci absolutně důvěřovat a že když „to pustím“, jak vždy ona říká, tak teprve přijde ta nádherná úleva.
Za rok a půl, co k ní chodím, jsem prošla několika regresemi, kurzem Vědomé tvoření života a Ženským menstruačním rituálem. Někdy byla pro mě regrese příjemnější, někdy spíš horší a vyčerpávající. Ale vždycky jsem odcházela ze sezení fascinována, co se odkrylo , co jsem se dozvěděla a „jak je možné, co všechno Marci ví“ :).Objevila jsem krásný svět meditace, čaker, emocí, nádherné ženské energie a moudrosti a mnoha dalších, pro mě do té doby skrytých tajů života a taky informací, že jsou některé věci jinak, než se na první pohled zdají nebo než „se říká“. Užívám si svou ženskost a své tělo a už nejsem závislá na lásce zvenčí. Jsem vděčná za to, že jsem si prošla všemi mými vztahy i tím posledním, díky kterému jsem se ocitla na dně a díky čemuž jsem začala konečně se svým životem něco dělat. Mám poprvé v životě krásný a naplněný vztah.
Nejsem po tom roce a půl ve fázi, že už bych vždy dokázala rozkličovat, proč se děje to nebo ono a že už mám jakože všechno vyřešeno. Vím, že jsem prakticky na začátku a že už je to teď hlavně stále na mě a mé práci se sebou. Ale ta práce mě baví a hlavně ten klid a přijetí, co zažívám opravdu od toho prvního setkání, ten je nepopsatelný.
Vím, že regrese není pro každého a nesedne mu to, ale já měla to štěstí, že mě ano. Nelituju jediné vteřiny, že jsem to tehdy riskla a prostě to zkusila. A jsem vděčná za to, že mi byla dána Marci do života a že jsou na světě lidi, jako je ona, kteří dokážou takhle pomáhat :).

Jana, 37 let

Vaše další zkušenosti s regresní terapií

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volejte 725 027 956

Nejbližší akce v Opavě

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
facebook  Sdílej s přáteli...