Regrese, regresní terapie, konzultace v Opavě

Zkušenosti klientů:

Individuální sezení 2019

Pro klienty s pokročilou praxí v práci se sebou (osvojená dovednost meditace a práce s emocemi) nabízím možnost telefonických konzultacích dle domluvy.


Sezení při regresi Co byste o individuálním sezení měli vědět:

 • Vždy respektuji moudré podvědomí klienta, které ví, jakou situaci je potřeba zpracovat
 • Techniky či metody považuji za příliš svazující a omezující. Z mého úhlu pohledu a praxe nelze praktikovat jednu techniku na všechny klienty, neboť každý člověk je originál a má jiné potřeby. Proto přistupuji ke klientům individuálně a volím vždy přístup vhodný právě pro konkrétní osobu.
 • Sezení probíhá vždy při plném vědomí.
 • Klient je veden citlivě a to tak, aby si sám rozkryl, co žije se sebou. Uvědomil si své podvědomé podvědomé programy (vzorce) mysli a skrze prožitek zpracoval bolavé životní situace, kterými je emočně zatížen.
 • Skrze prožitek dochází k uvědomění a pochopení, což pak v konečném důsledku vede ke smíření a příjetí.
 • Dar hlubokého vcítění a vhledu mi umožňuje nechat se vést Vyšší vůli – silou Světla tak, aby to bylo pro klienta smysluplné a přínosné. Jsem v naladění a napojení na klienta, což mi umožňuje vhled do jeho života i karmy.
 • Pracuji s vaši podvědomou, emocionální a duševní sférou.
 • Při sezení mnou prochází síla Světla, která je natolik posilující, že pomáhá klientovi prohlédnout a „zbourat“ hru své myslí, svého ega. Síla světla a lásky jej vede k posílení a uvědomění jeho vlastního světla.
 • Získané uvědomění, poznání čí pochopení je vždy přímo úměrné úrovni vědomí klienta
 • Při své práci využívám svých darů, nástroje meditace a naciťování.

Regrese, regresní terapie, konzultace

Sezení při regresní terapii (regresi) probíhá zpravidla 3 hodiny, individuální konzultace 1,5 hod.

Přijdete-li poprvé, čeká vás vždy nejprve konzultace, po které se společně domluvíme na tom, jaká forma práce na sobě je pro vás vhodná, případně doporučím i nějakou jinou formu terapie, léčby atd. či někoho jiného, kdo vám může být nápomocen.

Povedu vás k tomu, abyste nalezli vnitřní sílu uchopit svůj život a udělat v něm konkrétní změny. Uvědomíte si také, příčinu, která k danému stavu vedla. Samozřejmostí je profesionalita a diskrétnost.

Nejčastěji se na mne obracíte s následujícími problémy:

 • srdeční arytmie
 • nespavost, poruchy spánku
 • potíže se zrakem
 • poruchy menstruačního cyklu
 • problémy s otěhotněním (početím)
 • dýchací potíže, astma
 • problémy s přijetím svého těla
 • strachy, úzkosti, deprese, fóbie
 • pocity méněcennosti, nedůvěry v sebe, nízké sebevědomí
 • potíže s projevením citů, s láskou k sobě i druhým
 • potřeba nalezení vnitřního klidu
 • nespokojenost se sebou, se svým životem
 • nalezení sebe sama, poznání smyslu života
 • agresivita, fyzické násilí (zneužívání, znásilnění, týrání, fyzické násilí v rodině atd.)
 • sebedestrukce (sebepoškozování, sebevražedné sklony a pokusy, mentální anorexie atd.)
 • problémy v partnerství
 • disharmonické vztahy v rodině
 • vyrovnání se s životními situacemi: rozvod, odchod partnera/ky, ztráta pracovního místa, stěhování, nemoc, potrat, porod, poporodní trauma (deprese)
 • vyrovnání se se smrtí: dítěte, rodinného příslušníka, osoby blízké

Měli byste vědět, že:

 • Nepracuji s dětmi mladšími 15ti let.
 • Za klienty nejezdím bez ohledu na zdravotní či psychický stav.
 • Těhotenství, užívání psychofarmak či jiných léků na psychické potíže, je potřeba nahlásit před sezením.

Regresní terapie a konzultace probíhají

Pro zarezervování termínu volej na 725 027 956.

Odeslat recenzi
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Poděl se o svou zkušenost

Marci Pospíšilová
Průměrné hodnocení:  
 11 hodnocení
hodnotil(a) Lenčatka svou zkušenost s Marci Pospíšilová
Regrese

Marci je úžasná, otevřená bytost, která mi moc pomohla nejen s mými zdravotními problémy (ekzeémy), ale hlavně s vyčištěním starých ran, zahojením duše, odpuštěním ostatním i sobě. V důsledku toho jsem získala pevnější půdu pod nohama, zharmonizoval se mi partnerský vztah a získala jsem větší nadhled nad životem. Moc děkuji:-)

hodnotil(a) Lenka svou zkušenost s Marci Pospíšilová
Regrese, meditace

Marci je průvodkyní životními změnami. Pomáhá s novým náhledem
na život. S její pomocí se i těžké životní situace prožívají snadněji.
Děkuji.

hodnotil(a) M.B. svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Život nám přináší nejrůznější překvapení.V každé jeho etapě se setkáváme se situacemi, které musíme řešit,které nás potrápí a nevíme si s nimi rady.Každé věkové období má svá úskalí.

A tak i já jsem se dostala do nepříznivé životní situace, se kterou jsem si nedovedla sama poradit.Přesto, že mi bylo tehdy 66 let a mohlo by se říct, že život už mě mohl v mnohém "zdokonalit" jsem se nemohla smířit s tím, že po 47 letech manželství se můj celoživotní partner odstěhoval ze společného bydliště a začal si "žít po svém."

A tehdy jsem měla to štěstí - dnes bych to nazvala "dar od života" - že jsem se mohla seznámit s Marci Pospíšilovou.

Prošla jsem individuálním sezením,regresní terapií,absolvovala jsem kurzy "vědomé tvoření života, sebepoznání,prožitkové kurzy ", měla jsem kdykoliv možnost konzultace.

Vše bylo pro mě obrovským přínosem. Můj život jakoby se "projasnil".Poznala jsem nové přátele a naopak s někým jsem se rozešla,
s mnohými jsem si začala více rozumět.

Co ještě dodat?

Děkuji za nové a kvalitní nastartování do života.

M.B.

hodnotil(a) Karin svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Pro mě je Marci neuvěřitelná bytost, s velkým srdcem, plná lásky pochopení. Díky jejímu laskavému přístupu a jejich neuvěřitelných schopností jsem pochopila, proč se mi dějí určité věci v životě. Proč nemůžu mít láskyplný partnerský vztah, proč si mě manžel neváží apod. Že je třeba vzít zodpovědnost za svůj život, otevřít své srdce a s důvěrou se odevzdat životu. Její regrese, kurzy, meditace jsou vedeny velmi citlivě, s láskyplným pochopením.

Moc ti Marci děkuji a nikdy nepřestanu děkovat , že jsem Tě poznala.
S úctou a láskyplným obětím, Karin.

hodnotil(a) Alena svou zkušenost s Marci Pospíšilová
Meditace,regrese,ritualy, dlouhodobější kurzy

Člověk je tam, kde má být. A já dostala příležitost využít služeb Marcelky.Jaem za ně vděčná.

hodnotil(a) Romča svou zkušenost s Marci Pospíšilová
Poděkování

Milá Marci, jsem nesmírně vděčná za to, že mi Tě osud přivedl do cesty, neboť od té doby, co Tě znám, je vše radostnější, lehčí a smysluplnější. Díky Tobě jsem se mohla otevřít lásce a potkat svého osudového partnera a více se dozvědět o sobě. Práce ale nekončí, takže se těším na pokračování. Ještě jednou moc díky.

hodnotil(a) Inka svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Marci je prostě andílek. 😀 Vyhlídla jsem si ji u Ernestínky na akci v Olomouci, kde ji představovala jako svou elévku, vzpomínám si,že jsem si ji zálibně prohlížela a říkala si...tak tu si musíš pamatovat,je sice mladá,ale sympatická a máš ji kousek od sebe!! A stalo se, zanedlouho jsem jejích služeb využila a tuším je to už celých 20 let, co je Marci mojí průvodkyní, rádkyní, přítelkyní.... Marci je BOŽÍ ČLOVÍČEK a já si nesmírně vážím všeho co, a nejen pro mne, se stálým úsměvem na líci, dělá. Je mým velkým vzorem: je trpělivá, ochotná naslouchat a vždy je tady s pomocnou rukou a radou, vysvětlením.Do jejího velkého zářivého a laskavého a soucitného srdce se vejdeme všichni.
Prošla jsem nejen konzultacemi-osobními i telefonickými, regresemi, semináři,meditacemi,ale i "školičkou" emocí, prostě vším, co Marci nabízí. A tak vím, že pokud hledáte pomoc či radu, mohu Vám zaručit,že zde se Vám jí zaručeně dostane.

S láskou a vděčností a úctou k Tobě, Marci, za vše, co jsem na své cestě s Tebou mohla prožít a pochopit.....Tě moc objímám a děkuji. Pusinky od Inky

hodnotil(a) Veronika svou zkušenost s Marci Pospíšilová

K Marci už docházím mnoho let. Začalo to tím, že jsem potřebovala pomoci v složité partnerské situaci. Prošla jsem si regresí, kurzem Vědomého tvoření života a několika dalšími 🙂 Za tu dobu, co Marci znám se její kurzy a meditace pro mne staly jakousi formou duchovní očisty a příjemného setkávání s lidmi se stejným náhledem na svět.

V mém osobním životě se od prvního setkání s Marci a usilovné práci na sobě, změnilo mnoho. Dávno již nejsem žena Xena, která spolkne každého muže a že se jí ti muži bojí. Podařilo se mi najít v sobě veliký kus ženství a rozvinout ho v plné kráse. Následkem toho, že se již nesrovnávám s muži, nebojuji s nimi, mohu žít krásný a naplněný vztah, kdy si s mým mužem nejsme konkurenty, ale partnery. Za to vše, patří obrovký dík právě Marci, protože to ona mi pomohla najít cestu k sobě, k mé pravé podstatě.

Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Veronika

hodnotil(a) Dana svou zkušenost s Marci Pospíšilová

K Marci jsem "byla přivedena" po dlouhém váhání. Zůstala jsem.....a jsem nesmírně vděčná za tuto možnost už více než 5 let. Naučila jsem se dívat na svět z jiného pohledu. K tomu bylo zapotřebí hodně na sobě zapracovat. Jsem vděčná za láskyplné vedení, toleranci i shovívavost, s jakou mě Marci trpělivě doprovázela.....A v tichosti doprovází pořád....S velkými díky k ní mohu nasměrovávat lidi, kteří potřebují to, co já....

hodnotil(a) Zdeňka svou zkušenost s Marci Pospíšilová

Já jsem přišla k Marci se stále zhoršujícím se zrakem. Prošla jsem kurzem Oči, které vidí. Následovaly osobní sezení. Nebylo to zrovna snadné a lehké, ale odměna vždy byla velká - obrovská úleva , obrovská svoboda, radostný pohled na svět.

Strana 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Vaše další zkušenosti s regresní terapií

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volejte 725 027 956

Nejbližší akce v Opavě

Podporuji

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
facebook  Sdílej s přáteli...