Horoskop na období 3. 9. – 10. 9. 2018

Časová smyčka

Procházíme velmi hektickou dobou, která je vytočená na maximální obrátky a má tak odstředivou silou zbavit od všeho nepodstatného a nepotřebného. Kvadratura s Černou lunou ukazuje na „přecvaknutí“, tedy schopnost z ničeho nic změnit svou reakci. Právě pod tlakem otevíráme své rezervní sily, které jsme schopni využít. Přesto napětí, které má největší dopad na nervový systém přináší podrážděnost, vyčerpanost, nespavost a sklon ke kolapsu. K tomu se pojí projevy emocí ega, arogance, odpojení se od pocitů, což vede k bezcitnosti, cynismu a ironii.

Do toho zesilující aspekt Marse v kvadratuře s Uranem ukazuje na zvýšenou aktivitu, spěch. Kam spěcháme a vlastně za čím?

Vnitřně jsme napnutí jako struna a snadno se stane, že praskne. A i když chceme odpočívat, ono to nejde. Jsme tak rozvibrovaní, že se nemůžeme dostat do klidu, do odpočinku. Nejde nám to, jen tak se pustit napětí. Je to stejné, jako byste se drželi elektrického drátu, který je pod proudem. Také se nemůžete pustit. Musí přijít někdo, kdo ten proud vypne, protože na to jsme krátcí, nebo vás praští přes ruce, aby vás odpojil. Přicházejí proto nečekané situace, překvapení a šoky, abyste byli „vyhozeni“ ze stereotypu a starých naučených zvyklostí. Teď a tady. Naučte se být jen v přítomnosti, jinak je to neúnosné.

Také mě chodilo velmi mnoho informací o následném týdnu, když jsem připravovala tento horoskop. Byla to velká záplava informací a vhledů. V kolektivním vědomí je rozbouřená hladina informací, díky novým impulzům z vyšších rovin. Přichází nová vlna energie, která tady na zemi ještě nebyla. Lidské vědomí, informační pole, tělo a emoce nemá žádnou zkušenost s touto novou energií. Může vám proto někdy připadat, že celému světu kolem sebe nerozumíte a nerozumíte ani sobě.

Černá luna je v konjunkci s Mínusovým uzlem a ukazuje na energie, která vede k tomu, abychom mohli projít branou. Co jsem viděla, popíši obrazně. Minulost, která nás nějakým způsobem drží, se zopakuje, nastane podobná situace. Vy v té chvíli máte udělat jinou reakci než dříve a tím se osvobodíte od své minulosti. Dojde k nějakému pochopení, prozření, o co jde. Je tady potřeba být v bdělosti, protože se můžeme zachovat stejně a tím v držení minulosti zůstaneme. Přirovnám to k technice regresní terapie, kde stále jedno trauma procházíte znova a znova do kola, až to vaše ego přestane bavit a emočně přecvakne do jiného postoje. Hezky je to zviditelněné ve filmu Doctor Strange.

Může se objevit stará bolest, zranění, člověk, místo, kde je potřeby něco přepsat. Lidé, kteří mají otevřené vědomí, mohou prožívat nový stav vědomí, který prochází přes pocit prázdnoty – nic. Ta může být až děsivá, ale v prázdnotě – v nic se vše zrozuje a vše obsahuje. A právě tato energie se dotýká lidského vědomí. Možnost dotknout se stavu nic – absolutního klidu, který odpojí rozvířený chaos kolem vás. Dostanete se do centra, středu víru, kde panuje absolutní klid. Pak situace, a i sebe vidíte jasně. Pozorujete manifestaci nekonečných možností božství v lidském projevení.

Ano, teď si řeknete: „Jak to poznám, co má udělat? Vždyť si nepamatuji, co bylo v minulých životech, v dětství, co mám v podvědomí.“

Není potřeba vědět a je možno se dopředu na to připravit. Požádejte, aby v dané pro vás důležité a zlomové chvíli, která přijde, jste byli ve spojení s jemnohmotným Bílým Mistrem, který vás touto situací provede. Představte si, jak vnímáte a cítíte skrze své tělo, intuici, emoce vedení Bílého Mistra. Odevzdejte se jeho Moudrosti.

Svět Bílých Mistrů nad námi bdí a pomáhá, aby lidstvo došlo k pochopení, prozření a k naplnění svého poslání. Lze s nimi navázat kontakt. Pak nechte s důvěrou život běžet.

Slunce, které je v opozici s Neptunem do 13. 9., je odraz potřeby odevzdat se a při „nevím“, jen důvěřovat. Harmonický aspekt od Jupitera 2. – 20. 9. přináší naději, optimismus a štěstí. Jsme pod ochranou a vše, co se děje, vede k vývoji. Štěstěna stojí při nás. Slunce v harmonii na Pluta 3. – 19. 9. ukazuje na projevení transformační síly, odvahy, silné vůle a projevení síly svého Ducha. Být v souladu s osudem a s Bohem.

Merkur – mysl vytváří velký trigon s Uranem a Saturnem. Jak Merkur přejde 6. 9. do znamení Panny, zesílí tento trigon a přinese nové pochopení, moudrost. Jsme silně spojeni se zemitou energií, která pomáhá uzemnit, aby bylo snáze usazeno do hmoty a těla. Můžeme mít prožitek jasnosti! Je důležité, aby lidé praktikovali. Použili své poznání, uvědomění do každodennosti. Vědět prostě nestačí! Žij to!

Je zde krásný potenciál k otevření nových cest. Opusťte hodnocení, co máte či nemáte, co je nebo není spravedlivé, jestli je někdo dobrý či zlí, vědomý či nevědomý. Dejte se do služby životu, ať skrze vás je projevené božství. A možná prvním krokem je se rozhodnout, konat a jednat stejně jako božství.

9. 9. ve 20: 01 hodin nastává novoluní v Panně na sabiánském symbolu: „Tabulka Ouija“. Klíčová myšlenka: Schopnost kontaktovat hlubší, nepřístupná místa nevědomé psyché a vnímavost vůči okultním náznakům a znamením. Jedná se o symbol, který předznamenává stav přechodu, který klade důraz na pasivní otevření se neznámému a novému. Rozpoznat, vnímat a následovat vnitřní vedení.

Novoluní je posíleno harmonickým aspektem Jupitera a Pluta v opozici na Neptuna. Mocné a velmi požehnané novoluní k prožitku nového prožívání sebe sama a uvědomění si svých plodů života. Obrazec horoskopu vypadá jako diamant.

Vystoupení z domněnek a prožití srdcem kým skutečně jsem v tomto světě. Jsem a nejsem z tohoto světa. Vzestupný uzel ve Lvu ukazuje, že je velmi důležité prožití srdcem, jít cestou lásky. Je třeba aktivovat v sobě srdečnost, šlechetnost a prožít pozemského bytí v radosti a síle tvoření.

 S Láskou, Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789.

Pro zahraniční podporovatele: IBAN: CZ 95201 0000 000 2201383115, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, příjemce: Petra Nel Smolová.

Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:  Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová – www.astrologiepetranel.cz

 

Příspěvek Horoskop na období 3. 9. – 10. 9. 2018 pochází z Petra Nel Smolová – Astrologie Petra Nel

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...