Horoskop na období 4. 2. – 10. 2. 2019

Před nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj. 

Sedím u zapáleného krbu a dívám se na zasněženou zahradu čerstvě napadlého sněhu. Vše je tak čisté, bílé a beze stop, dokud někdo nevstoupí. Pak zůstanou stopy kroků toho, kdo vstoupil do sněhu.

I tak je to s námi. Občas vstupujeme do čisté energie, dostáváme čistý papír a záleží na nás, jaké stopy po nás zůstanou. Jaký příběh napíšeme na bílý papír, jakou hru rozehrajeme. Vodnářská energie se dá přirovnat čistému napadlému sněhu. Uran vládce Vodnáře je vyšší vědomí, univerzální zákony a pravda, které občas sestoupí na zem. Na zemi je to čistota, ryzost, potenciál. Je to nová energie, nápad, vize, sen, ideál. Když člověk vstoupí a chopí se této energie, tohoto potenciálu, rozehrává hru a záleží, jaký člověk se toho chopí. Podle toho se neutrální potenciál využije. Vědomější a čistý člověk plný ctností využije potenciál jinak než člověk, který je plně zanesený svými iluzemi, bolestmi, strachy a chtěním naplnit své osobní požadavky.

Kdybychom žili tak, že se vše viditelně projeví jako stopy v čerstvě napadaném sněhu, tak by každá myšlenka, pocit a čin byly viditelnými, tak zřetelně viditelnými. Chovali bychom se jinak? A věřte, že se to děje. V našem svědomí. A čím více čisté svědomí máte, tím méně vám dovolí dělat a prožívat v zaneseném vibračním poli.

Čeká nás důležité období, můžeme říci osudové období, které ovlivní naši budoucnost. Pamatujte na čerstvě napadlý sníh a vaše rozhodnutí, činy, pocity, které se otisknou a zůstanou viditelné, než jednou zase vše dostanete do neutrality.

Merkur v konjunkci s Černou lunou ve Vodnáři 2. – 6. 2. a následně Slunce v konjunkci s Černou lunou ve Vodnáři 5. – 13. 2., která je v harmonickém aspektu na Jupitera. A konjunkce Marse a Urana v Beranu 4. – 15. 2. a další aspekty ukazují na významnost této doby. Je to doba plná osudových „náhod“, příležitostí, rozhodnutí a změn, které nám vstoupí do života.

Vezmeme to postupně: Merkur s Černou lunou ovlivňuje mysl, sílu myšlenky a slov. Snadno spadneme do negativních myšlenek, pesimismu a hledání problémů i tam, kde nejsou. Velmi důležitá je tady objektivnost a nadhled. Pozor na vypočítavost, lži, podvody a vztahovačnost. Pozor na určitou jedovatost slov. Merkur je následně harmonicky spojen s Marsem a Uranem, což by mělo pomoci k překonání nástrah, „poťouchlostí“, nezdarů, kdy člověk může přestat věřit sobě, své šikovnosti. 

Slunce s Černou lunou ovlivní vnímání sebe sama, já. Uvědomění, kdo jsem. Černá luna je strážkyně karmy, jejího naplnění a vyrovnání. Vždy proto zviditelní, co ponižujeme – odmítáme – čeho se nevážíme a co povyšujeme, přeceňujeme a nadřazujeme. Dotkneme se svých citlivých míst, svého ega, své pravdy, ideí a své budoucnosti. Vodnář je o originalitě, individualismu, ale zároveň symbolizuje i skupinu – bratrství, podřídit se vyšším zájmům a pracovat pro blaho všech, myslet na blaho skupiny, překročit své osobní zájmy.

Ano, v tento čas je důležité překročit své osobní zájmy, které jsou spojeny s nižší rovinou, sobectvím.

Objeví se karmický vítr – události, kteří rozvíří někdy absurdní situace a okolnosti, aby mohla být naplněna karma. Vyrovnání. Někde zaplatíme a někde získáme, vše je spravedlivé. Vliv je oběma směry. Zákon spravedlnosti se projeví. Jak můžeme vystoupit ze zákonu karmy, která působí jen v určitém stavu bytí? Vysvobození je Milost, soucítění a odpuštění. Ať se děje cokoliv, je potřeba se dostat k pocitu soucítění (k sobě, k druhým). Tím vytváříme jinou reakci na situaci než dříve. Naše reakce vytváří buď harmonii nebo neharmonii. A pokud neharmonii, tak nám to nedá pokoj, dokud vše nenavrátíme do harmonie. V čem je naše síla? Je v naší reakci, teď a tady. Jsme tvůrci dalších okolností svého života.

V této době je možné projít bodem zlomu, projít branou do „jiného světa“ svého života.

Přichází k nám čistá esence, nová událost, kterou zažíváme poprvé a máme možnost ji hned uchopit správně, harmonicky, bez zatížení soudu – povýšení či ponížení.

Právě to, že nyní zareagujete jinak, je nová zkušenost – poznání – schopnost, kterou aplikujete do svého já.

Co když jde o to, abyste si uvědomili a uznali, že jste dítě Světla, božství, lásky. Tím necháte do sebe vstoupit pouze pocity a myšlenky, které jsou spojeny jen s láskou, světlem, božstvím a vaše konání je tím ovlivněno.

Slunce je v harmonii na Jupitera (do 17. 2.) – planetu štěstí, hojnosti a vývoje. Vnímám velké požehnání v této osudové době, kdy mohou být sbírány pozitivní důsledky. Přichází štěstěna, aby zasáhla a ovlivnila situaci. Důvěra, že váš život je požehnán, přitahuje silnější působení štěstěny.

Mars v konjunkci s Marsem v Beranu je silná elektrizující energie, energie rychlosti, odvážnosti. Opatrně na zbrklost a nečekané reakce. Okolnosti jsou velmi rychlé, každým okamžikem se vše mění, je vytvářen chaos a zmatek. Stres se zvyšuje díky rychlosti změn. Roste napětí, podrážděnost a neklid. Objeví se nespavost a přetížení nervové soustavy. Je větší sklon k nehodám, úrazům a opatrně na ostré předměty. Na cestách se objeví více nehod, které budou převážně z nepozornosti a nepřizpůsobení jízdy okolnostem. Technické potíže se projeví přes poruchy, výpadky a spálení.

Na druhé straně to vede k tomu, aby se řešily pouze podstatné věci. Nezabývat se zbytečnostmi a neprodlužovat vše svou nerozhodností. Jasnost, rychlost, síla, odvaha a přímost, jsou dary této konstelace. Rychle se můžete vypořádat s minulostí, s tím, co dlouho nešlo vyřešit, co jste nedokázali změnit. Teď je to jak blesk z čistého nebe a vše je jinak. Jde to jinak.

Prochází se branou osvobození, jak v sobě, tak k druhým i ke svému Matrixu – příběhu.

Novoluní, které nastává 4. 2. ve 22: 04 hodin na sabiánském symbolu: „Velký businessman za svým stole“. Klíčová myšlenka: Schopnost organizovat nejrůznější aspekty projektu zahrnujícího a ovlivňujícího velké množství lidí.

Novoluním začíná cyklus, kdy je důležité překročit své malé já, své mentální vzorce pochybností a strachu. Je ve vás něco většího a schopnějšího, co lze rozvinout. Věřte a milujte, myslete na to, že jsme jedním. Služba, ať je vše pro dobro všech zúčastněných. Myslete na zájem celku, rodiny, přátel, pracovního kolektivu, povyšte to nad své osobní zájmy.

Přeji Vám týden požehnaný láskou a milostí. S láskou Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789.

Pro zahraniční podporovatele: IBAN: CZ 95201 0000 000 2201383115, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, příjemce: Petra Nel Smolová.

Děkuji. Petra Nel a realizační tým. Upozornění:  Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová – www.astrologiepetranel.cz

Příspěvek Horoskop na období 4. 2. – 10. 2. 2019 pochází z Petra Nel Smolová – Astrologie Petra Nel

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...