Jak to vlastně s kurzy a školeními začalo?

Květ lotosu

Přiznám se, že jsem nikdy neměla záměr vést kurzy a školení pro veřejnost a firmy, ale jak už to tak bývá život přinesl. Z pravidelných klientů, kteří ke mně docházeli na konzultace a regrese a začali sledovat změny ve svém životě se stali hledající.

Chtěli vědět a naučit se více. Porozumět životu, sobě bez toho, aniž by potřebovali být vedeni. Což považuji za smysluplné a ani já sama nevidím důvod v tom, podporovat závislost na pomoci. A tak se z těch hledajících stali první zájemci o kurz a mě v naladění přišly informace o tom, jak udělat kurz Vědomé tvoření života I.

Vytvořit jej tak, aby byl praktický, intenzivní, prožitkový, transformační a hlavně, aby byl komplexní. Vím, jak jsem na začátku své cesty (rok 2001) hledala a sbírala jeden střípek k druhému, než jsem uměla postavit celkový obraz. A tak jsem vnímala, že je důležité, aby lidé, kteří se na mě obraceli dostali komplexní “balíček” takový manuál, kde bude vše zásadní – základ.

Poděkování patří té první skupince, která tehdy do toho se mnou šla 🙂 a tím, vyšlapala cestičku pro skupiny další. Začali vědomě svůj život tvořit stejně tak jako mnoho skupin, které přišly po nich. Když dnes s odstupem času vidím, jak své životy proměnili, jak změnili a jak se jim daří pracovat se sebou již bez vedení, mám z toho radost a je to pro mne nesmírným obohacením a inspirací při mé práci.


Sebevzdělávací a sebepoznávací kurzy přináší následující výhody

 • skupinová práce je efektivnější v tom smyslu, že pomůže jedinci zpracovat jeho emoční bloky daleko rychleji, než při individuálních konzultacích či regresních sezeních
 • účastníci kurzů jsou si vzájemně psychickou i duševní podporou a společné sdílení je pro ně obohacující a přínosné
 • mezi účastníky se probouzí mnohem rychleji vzájemné pochopení, podpora, sounáležitost, soucítění, respekt, porozumnění a láska k sobě i druhým
 • z pohledu energie, skupiny vždy disponuje větším energetickým potenciálem a sílou než jednolivec
 • záměrem kurzů je vést účastníky praktickými a prožikovými kroky k tomu, aby si osvojili způsob sebepoznávací práce se sebou samými a získali “manuál na sebe sama” tzn. naučili se pracovat se svými emocemi, emočními bloky, mentálními vzorci (programy) a se svým vlastním nitrem a našli cestu k sobě samým, aby již další konzultace či regresní sezení nebyla nutná.
 • ekonomickém a časovém hledisku (ne pro každého jedince jsou regresní sezení a konzultace finančně i časově dostupná)
Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...