Jsem již dost starší. Žiji sama a cítím se opuštěná zvláště v této době A zdál se mi krásný sen. Stala jsem se středem zájmu nádherného muže a měla jsem pocit, že se vznáším vysoko v oblacích ještě teď cítím ten neskutečný pocit, podobné sny jsem měla naposledy tak před 30 lety. Za poslední dobu jsem měla jenom samé úzkostné a hrozné sny.
Amálka
Milá Amálko,
srdečně Tě zdravím a děkuji za tento krátký a toliko významný sen.
Tvůj výklad:
Sen je Ti naprosto krátkou a jasnou zprávou. Ten muž a prožitek lásky Ti ukazuje
hlubší poznání života. Nikdo nikdy není sám, i přesto, že se tak rozhodl cítit. Nad každým z nás bdí Vyšší vůle (Bůh, Láska, Vesmír, Zdroj, Světlo, jedno, jak to nazýváme, každý dle svého poznání) a toto Světlo je Láska, je to sám Život, který nás miluje tak, jak jen rodič miluje své dítě.
Proto jsi středem zájmu toho muže (stejně jako dítě je středem zájmu svého otce či matky) a vznášíš se vysoko v oblacích. Skutečná láska Boží člověka povznáší, je to láska bez podmínek, láska čistá a ryzí.
Jako by Ti LÁSKA (Bůh, Vesmír, Zdroj, Světlo..) chtěla říct, má milá nikdy nejsi sama, jsem stále s Tebou. Sen je z roviny Tvé duše, která to ví.
Nechť se Ti daří si toto propojení uvědomovat a připomínat v každodenním životě,
neboť není větší síly než síly LÁSKY.
Marci