Sen o první lásce

Pár držící se za ruce

Milá Marcelko,

intuitivně jsem Vás našla a moc prosím o rozklíčování mého “živého snu”. Zdál se mi krásný sen, ze kterého jsem měla krásný pocit u srdíčka, a to: šla jsem otevřít domovní dveře v domě mých rodičů, stál tam, jako doktor muž, moje 1.studentská láska, nesl mi lék pro maminku. Já jí řekla, že to je moje 1.láska. Pak jsme spolu jeli autem, řídil, jeli jsme Libercem, před nějakou uličkou jsme zastavili, vystoupil z auta, velmi něžně mě vzal za ruku a zeptal se, zda může mě vzít za ruku. Bylo to nádherný, jenže potom jsem se vzbudila, už se mi o něm nezdálo.

Realita je taková, že jsme se viděli před 27.lety, já ho najednou uviděla v únoru v televizi. Má za sebou trpký život, já mám svoji rodinu. Kontakt jsem našla velmi rychle, jsme v telefonickém kontaktu, každý jsme v jiném koutě republiky. Vzhledem k tomu, že nic není náhoda, tak se ptám a moc prosím o rozklíčování.

Děkuji a moc zdravím

Jindřule

Jeden komentář: “Sen o první lásce”

 1. Marci napsal:

  Milá Jindřiško,
  srdečně Tě zdravím a děkuji za Tvůj láskyplný sen. Je to ten typ snů, kdy je poselství tak trochu skryté či zastřené.

  Tvůj výklad:
  Hodně důležitý je v tomto snu Tvůj “krásný pocit u srdíčka” jinými slovy prožitek lásky, který byl hodně intenzivní a z Tvého snu jde cítit. Na začátku snu přichází muž jako doktor – jinými slovy sen Ti říká, že je potřeba, aby prošlo léčení. Tím, že jde o první lásku – ta bývá mnohdy čistá, upřímná od srdce a řekněme prožitá velice silně (u každého člověka, právě proto, že je první). Vždy, když je něco poprvé, prožíváme to intenzivně a dáváme do toho vše.

  Takže Ti přichází silná čistá láska až ke dveřím, aby Tě léčila. I když nese lék pro maminku (symbol staré ženy je spojen s moudrostí – vědmou), jde o Tvé léčení o Tvé srdce. Jedině skutečná a opravdová láska může vyléčit bolavé či nemocné srdce ( platí i pro fyzické onemocnění srdce). Může souviset i s léčením vztahu mezi maminkou a Tebou.

  Zpráva pro Tebe je otevřít se lásce, prožívat ji vůči sobě i druhým (tak jako by to byla láska první 🙂 prožívat v každodennosti, nikoliv jen ve snu. Tvé srdce to potřebuje a bude se mu dařit. Projevená laskavost, v chování, gestech, ohleduplnosti k druhým i sobě (to vidíš ve snu na tom muži s jakou láskou se k Tobě chová), to je potenciál, který můžeš a máš rozvinout.

  To, že se Ti ještě zviditelnil v televizi vnímám jako důležitost této zprávy, jak jinak Ti má být dáno najevo, že je to (výše popsané ve výkladu) pro Tebe důležité a měla bys to vidět a začít žít?

  Nechť jsou nejen Tvé sny plné lásky,
  ale také dny Tvé každodennosti láskou plné 🙂

  Se srdečným pozdravem
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...