Prosba o výklad: Krysa

krysa

Ahoj Marci, dnes celý den přemýšlím nad svým dnešním snem…. Byla jsem v kuchyni a zahlédla jsem běžet krysu… ještě cítím ten strach. Volala jsem na manžela a než přišel, zmizela…. Za chvíli se objevila znovu, zahlédla jsem ji na zemi, kde ležely černé kalhoty…. zase jsem volala na manžela…. chytil ji a zakrvácenou ji nesl k balkonu kde ji zřejmě vyhodil, to jsem neviděla. Manželovi jsem vůbec neviděla do obličeje ale věděla jsem, že to je on…. (už se mi o něm dlouho nezdálo :() Z toho snu ve mě zůstal takový divný pocit…. a jsem moc ráda, že jsem našla tady tuto tvoji nabídku…. 🙂

Pěkně dny Marci 🙂 a těším se na odpověď.

Jeden komentář: “Prosba o výklad: Krysa”

 1. Marci napsal:

  Milá Alenko,
  děkuji za Tvůj krásný symbolický sen.
  Tvůj výklad:
  Krysa je symbolem něčeho odpudivého, štítivého, nepříjemného a všeobecně bývá považována za škůdce. Ve Tvém snu zviditelňuje strach, je to noční zvíře (aktivní je ve tmě), což Ti ukazuje, že tento strach je ve Tvé nevědomé rovině (ve vědomé v mysli můžeš mít dojem, že žádný strach nemáš), ale tady ve snu jsi jej velice silně cítila. Takže tam je.

  Stálo by za to si pro sebe odpovědět na pár otázek (nejlépe v naladění či meditaci, aby to nebylo pouze z hlavy). Cítím, strach vidím krysu, čím mě ohrožuje? Co mi hrozí? Objevuje se a zase mizí, ten strach (možná už tušíš) znáš a není to poprvé co se Ti objevil.

  Pomáhá Ti zesnulý manžel, který je již v jemnohmotném světě. Je zviditelněno, že jemnohmotný svět (to je i svět Tvé duše, která Ti poslala tuto zprávu) Ti pomáhá s Tvým strachem a je zde i řešení. Strach už je potřeba “zabít” zlikvidovat, jinými slovy ukončit či odložit.

  Opět se ti zviditelňuje téma smrti, konce a zároveň symbol mrtvé krysy se dá přeložit, jako smrt toho, co Ti škodí (rozuměj ten strach je již pro Tebe škodlivým). Jinými slovy zpráva zní: už s tím strachem skoncuj, odlož jej. Krysa není zvíře, které bychom si vzali na klín a mazlili se s ní, je to symbol odpudivý, může přenášet nemoci (to je to, kdy už strach škodí) a štítíme se jí – jde vidět odmítavý postoj, odpor vůči svému strachu.

  Domnívám se, že ten Tvůj strach, není příliš veliký či strašný, je tak silný jak jsi jej prožila ve snu.

  Cestou ke “smrti” strachu, je cesta lásky a přijetí. Z mého úhlu pohledu jako jediná možnost 🙂 cesta lásky.

  Věřím, že už budeš vědět, co dál.
  S láskou objímá
  Marci

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...