Náčelník

náčelník

Dobrý večer,

prosím o výklad hodně starého snu, na který jsem si nevím, proč teď vzpomněla. Stála jsem v nějaké místnosti asi bez oken. Na zdi byly zlatě a červeně tkané koberce. V tom vešla nějaká skupina lidí v čele s mužem, ze kterého jsem měla pocit, že je mým otcem. Necítila jsem lásku, ale respekt a úctu. Byl oblečen také v červeno zlatém rouchu. Něco jako indiánský náčelník. Nic jsme si neřekli a já nevím, proč začala stoupat po žebříku někam do prostoru, kde byla tma a  nějací lidé  obdivně a se strachem nakukovali do té místnosti plné světla a krásy. Měla jsem pocit, že se bojí tam vstoupit. Pocity ani očekávání u mě nebyly.

Děkuji Věrka

Jeden komentář: “Náčelník”

 1. Marci napsal:

  Milá Věrko,
  srdečně Vás zdravím, tento sen není až tak úplně čitelný, ale je tam důležité poselství, které by interpretovala následně:

  Náčelník byl vždy jeden z nejmoudřejších, respektován a ctěn všemi ostatními je tam paralela s otcem = v symbolech je otec předek, také hlava staršího, které vždy ví z pohledu zkušeností více, než ostatní. Stoupání po žebříku je symbol a potřeba povznést svého Ducha výš do vyšší roviny bytí, kde je právě ta láska a světlo.

  V dřívějších kulturách, jen vyvolení či v Egyptě ti z královského rodu uměli pozvednout své vědomí výše a jen ti měli přistup k hlubšímu poznání života. Stejné roucho ukazuje na stejný původ (stejnou krev = červená barva symbolizuje krev, život), zlatá barva byla vždy spojená s barvou světla = slunce a byla ctěna.

  Stojí za to se zamyslet nad tím, jak na tom jste s respektem a úctou, ve vztahu
  sama k sobě i druhým :-).

  Přeji více takto moudrých snů 🙂
  Marci

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...