Neznámo ??

velký sál

Milá Marci,

už dlouho se mně nezdál sen, který by mne nějak překvapil, až včera. Vycházeli jsme s celou rodinou z nějaké restaurace i s maminkou – dnes je to 9 let, kdy zemřela. Překvapilo mne, jak rázný a svižný má krok, šla přede mnou, ale venku jsem ji našla, jak upadla, zvedala jsem ji a mluvila s ní o tom, že musí nosit nějaké pohodlné zdravotní boty a dívala se na její – nikdy takové neměla – nosí takové moje sestra.

A pak nevím proč, šla jsem sama a stála před velkými okenicemi přes celou zeď, vylezla jsem, otevřela je a skočila dovnitř. Byl to ohromný sál, chtěla jsem odejít, ale musela jsem hledat něco, abych vylezla zpět na to okno ale byly buď na kolečkách anebo hrozně rozviklané. V tom tam přišlo spoustu lidí a já jsem čekala až mne uvidí, vůbec jsem se nebála a pak jim vysvětlila, jak jsem se tam ocitla. Velmi důležité pro mne v tom snu bylo, že jsem neměla STRACH, že jsem provedla něco nepatřičného, s tím příjemným pocitem jsem se i probudila.

A pak už jsem byla na nějakém nádraží a hledala informace, jak se dostanu domů, překvapila mne velká hala se spoustou pracovnic, které byly velmi vstřícné a hezké. A zase důležitý pocit, který jsem měla, že vůbec nevím kde jsem a co tam dělám, říkala jsem to i té paní a ona mně odpověděla, že za 9 měsíců budu vědět, co jsem tam dělala. Tak to byl sen pro mne plný otazníků.

Děkuji a přeji pěkný víkend.

Dagmar

Jeden komentář: “Neznámo ??”

 1. Marci napsal:

  Milá Dagmarko,
  děkuji za Tvůj sen, je hodně ve skryté, ale silné symbolice.

  Tvůj výklad:
  Sen se dá v podstatě rozložit na tři různé dějové linie, toto bývá u snů, které chtějí zviditelnit to podstatné – ta zpráva je v podstatě ve všech třech stejná a i proto se nám někdy zdají různé děje a smysl je stejný. To jen pro jistotu, kdybychom nepochopili ani první, ani druhé dějství :-)), naše duše je moudrá.

  Opakuje se ti tam číslo 9 – Ty víš, že devítka uzavírá, ukončuje, také ve Tvém tématu strachu či důvěry v sebe se uzavřelo, završilo, naplnilo. Proto tam máš i zesnulou maminku, je uzavřeno. Změnila jsi a proměnila na své cestě svůj postoj sama k sobě – proto ty jiné boty to je symbol nového postoje.

  Prolézt oknem (okna jsou bránou do nitra) a dostat se do velikého sálu a nebát se, že Tě uvidí, sama víš, že dříve na Tvé cestě Tě ten strach opakovaně provázel a teď jsi již natolik rozvinula poznání sebe sama, že tam stojíš beze strachu – svobodná. I ta okna tam nejsou pevná, stará forma (staré strachy a postoje se rozpadly či rozpadají).

  Ty velké prostory (velká hala, nádraží) je symbolicky život, vesmír, je tam ukázaná podpora na Tvé cestě životem, kterou tam máš (vstřícné pracovnice) a opět zviditelnění 9 a to, že za 9 měsíců pochopíš :-).
  V životě člověka je potřeba 9 měsíců, aby byl dotvořen človíček (v lůně matky), také ty jsi v procesu nového zrodu a za 9 měsíců se naplní 🙂 uzavírá se staré a narodí se nové.

  Užívej si svobody svého nitra 🙂 a raduj se.

  S láskou a objetím
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...