Pohled na současnou situaci

Vážení a milí,

vím, že v současné době si mnozí kladete mnoho otázek a také mnoho z vás by rádo vědělo více, nabízím tedy svůj pohled vnímání na celou situaci. Věřím, že vám tento článek bude k užitku, jak v období karantény tak i po ní.

Mnohokrát jsme si na společných setkáváních říkali, že tak jak je stav dnešní společnosti nastaven, není nadále únosný a že bude muset přijít změna. Změna taková, která lidstvo „zastaví“, protože jak všichni víte, kdo se nezastaví sám, ten je zastaven (to znáte ze svých vlastních životních zkušeností např. se zdravotním stavem aj.)

A tak jsme nyní nuceně zastaveni virem. Vir, když se vám dostane do počítače, tak většinou smaže a zlikviduje (nenávratně) vše, co jsme v něm měli….vše staré, uložené je najednou pryč. Toto přirovnání zviditelňuje to, co se teď děje. To staré (staré formy, staré fungování společnosti, staré normy, staré myšlenkové postoje atd. i v našich individuálních životech, jsme teď v tomto čase nuceni změnit (nebo nám bylo změněno) vše staré na co jsme zvyklí a jsme vedeni k tomu, abychom vytvořili NOVĚ A JINAK.

Není náhodné, že se toto děje právě okolo jarní rovnodennosti (vyrovnání světla a tmy), smrtné neděle (ta je tuto neděli) vynášení Moreny (téma smrti a zrození) a v čase, kdy máme před Velikonocema (spojené se vzkříšením – znovuzrozením).

Z mého vnímají je také aktivováno téma …

celý článek je dostupný v Kruhu sdílení

 

 

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...