Sklep

Květ lotosu

Zdravím a poprosím o výklad snu.

Vešla jsem do chodbičky sklepa našeho šestibytového domu. Ucítila jsem příjemné teplo, které jsem nečekala. Přemýšlela jsem kdo a proč  tam dal tepelné těleso a vyšlo mi z toho, že jedině paní, která bydlí přímo nad tím sklepem a má tam předsíň. Akorát mi nebylo jasné, proč mé dveře do sklepa utěsnila, aby se nešířilo i tam, protože nad ním má obývák. Trochu obtížněji se mi tam vcházelo, ale řekla jsem si, že když ona bude mít teplo v předsíni tak z toho vytěžím i já, která bydlím nad ní.

Děkuji.

Jeden komentář: “Sklep”

 1. Marci napsal:

  Milá Věrko,
  děkuji za Váš sen, co se týká sklepu je to v symbolice vždy nevědomá úroveň, procházíte se v nevědomí sebe sama, kde jsou uložené “zápisy”, které si vědomě ani nepamatujeme a přesto jsme je prožili.
  Z mého úhlu pohledu Vám sen ukazuje a aktivuje z nevědomé roviny, prenatální období. Lidský život totiž začíná také ve tmě a teplu. Také je to skryté (miminko v bříšku) většinou není vidět a užívá se pouze svého světa. Ta chodba může být paralelou k porodním cestám….

  Sen je spíš informací z nevědomé roviny v symbolech zašifrovanou právě s tímto výše uvedeným tématem. Není to ani, tak o nějakém zpracování něčeho spíše informace, která Vám měla být zviditelněna.

  Přeji krásné sny.
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...