Uříznutí hlavy

Květ lotosu

Dobrý den,

zdálo se mi, že jsme u doktora a tam nějaký chlap dal pohlavek mému dítěti.  Tak jsem ho vzala a pořádnou sem mu napálila.  On začal,  že se mi pomstí. Pak jsem se objevila s partnerem a dcerou doma a já ho viděla z okna a partner to šel s ním vyřídit,  já vyběhla na chodbu a když jsem se vrátila do bytu, tak byl ten hajzl uvnitř.  Já vzala telefon a nešlo z něho volat.  Snažila jsem se dovolat partnerovi ale nešlo to… v baráku byli dva ti chlapi a najednou 4 holčičky, mířili na nás pistolí…

Já dostala vztek a když byl ten jeden zády, tak jsem mu uřízla hlavu. Pak jsem šla za tím druhým a udělala to samé.  Holky jsem rychle všechny přesunula do jiné místnosti a tam jsme se zamkly a teprve když byl klid tak jsem se teprve vzbudila.

Jeden komentář: “Uříznutí hlavy”

 1. Marci napsal:

  Milá Nikol,
  sen je moudrý a je hodně v symbolech, taková šifra 🙂
  Jste-li u doktora je ukázáno, že je tu něco ve Vašem nitru, co potřebuje léčit a máte sebou dítě – sen zviditelňuje, že to, co je potřeba léčit souvisí s Vaším vnitřním dítětem, tedy s jeho zraněním.

  Sen ukazuje, že jde o pocit vzteku – vystupňované agrese až do míry napadení či zabití. Stojí za to se zamyslet nad tím, jak to sama se svým vztekem máte. Zda jste v dětství mohla vztek projevit, nebo jste jej musela potlačit a někde stále potlačený zůstává. Váš vlastní potlačený vztek Vás v určité rovině stále “pronásleduje” a nedá pokoj, dokud nedojde k přijetí.
  A opět malé holčičky – znásobeny, aby sen znova ukázal na vnitřní dítě, se kterým to souvisí…..
  Zkuste najít nějakou formu, jak svůj vlastní vztek začít ventilovat ven. Třeba si pořiďte boxovací pytel a u toho si křičte a zkuste vybít tu zlobu, která tam skrytá je.

  Přeji, nechť se Vám na Vaší cestě daří.
  S láskou
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...