Víte o něm? Povídáte si s ním?

Všichni v sobě máme dítě. Dítě představuje čistotu, bezstarostnost, pravdivost a laskavost. Je bezelstné a pravdivé. A to všechno dětské v nás zůstává i v dospělosti. Navždy. Hluboko v našem nitru jsme stále tím dítětem.

Máme v sobě stejnou čistotu, ryzost a lásku. Jen jsme s dítětem v nás ztratili kontakt. Mysl nás neustále natolik zaměstnává, že na své vnitřní dítě nemáme čas.

V životě se všichni dostáváme do situací, kdy nám něco chybí. A začneme to hledat. Někdo hledá štěstí. Někdo smysl života, pocit naplnění. Někdo lásku, případně své životní poslání.

Jediný způsob, jak to najít, je obrátit se sami do sebe. Najít svou podstatu. Začít mluvit se svým vnitřním dítětem. Nikdo nám neřekne, co skutečně máme dělat. Jen my sami musíme najít cestu k sobě a nechat se vést.

Všichni můžeme být svými učiteli, svými rádci. Pokud se spojíme se svým vnitřním dítětem, povede nás.

Pokud hledáte změnu, pokud chcete pochopit sami sebe, můžete. Každý z nás se může se svým vnitřním dítětem spojit. Pokud nevíte, jak na to, mohu vám s tím pomoct. Připravila jsem pro vás nahrávku, která vychází z mé mnoholeté praxe. Provedu vás krok za krokem.

Objednat nahrávku

Co získáte koupi nahrávky?

 1. Vnitřní klid – v době neklidu, napětí a stresu, vnitřní klid stále více chybí. Stále více po něm toužíme a hledáme jej. Naučíte se jak pracovat se svou myslí tak, abyste vnitřního klidu dosáhli. Ztišení myšlenek v naší mysli, vede ke zklidnění a hlubšímu prociťování – vnímaní našeho srdce.
 2. Sebejistotu – jakmile pochopíte, proč se věci dějí tak, jak se dějí, získáte nadhled. Získáte klid a díky tomu i sebejistotu. Sebejistota je víra v sebe, ve své schopnosti. A věřit můžete jen tomu, čemu rozumíte a co chápete. Jakmile pochopíte sebe, pochopíte i chování ostatních k vám. A toto pochopení dává sebejistotu při rozhodování, při komunikaci, při budování kariéry, šťastného domova a vztahů s ostatními lidmi.
 3. Rovnováhu – posílením vnitřního klidu a sebejistoty se váš život dostane do větší rovnováhy. Propady z extrému do extrému postupně vymizí. Zjistíte,  že vynaložíte daleko méně úsilí a plynete s proudem vesmíru. Ušetříte čas i energii.
 4. Nástroj sebeléčení – moderní medicína již prokázala, že lidské tělo má schopnost uzdravovat se. Všichni tedy máme v sobě zabudován kód sebeléčení. Není dnes žádným tajemstvím, že většina nemocí je psychosomatického původu – tedy vznikají v naši mysli. Harmonizování naši myšlenkové a emoční roviny aktivuje proces sebeléčení.
 5. Porozumění – větší porozumění pro sebe, přináší větší pochopení pro druhé. Zejména v mezilidských vztazích jsme pak schopni se na druhého podívat bez soudu, lítosti, zesměšnění atd. Díky pochopení se naše vztahy mohou narovnat a my můžeme své postoje vůči druhým změnit. Harmonizace vztahu k sobě, harmonizuje naše vlastní vztahy.

Ukázky z meditačních nahrávek na téma vnitřní dítě:


Garance ceny

Jsem si jistá tím, že tato nahrávka pro vás bude přínosná. Pokud ne, dostanete celou cenu nahrávky zpět. Garance platí po dobu 60-ti dnů od data zakoupení.

Objednat nahrávku

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...