Zemřelý tatínek

odchod do nebe

Dobrý den,

měla jsem velice živý sen, probudila jsem se a úplně jsem plakala. Polštář a obličej mokrý. Jsem z toho celá plačtivá a snažím se dohledat, co to mělo znamenat. Všude je to, ale neurčité. Tak se s prosbou obracím na Vás.

A teď ke snu, který byl viditelný barevný a emoční .V tom snu mi zemřel tatínek. Kudy jsem chodila, tudy jsem plakala. Neustále. Vím, že jsem si pro sebe říkala, že to budu muset všem říct i když někteří  to už věděli. Říkala jsem si, že až syn přijde domů, budu mu muset říct, že mu zemřel dědeček a neustále jsem plakala. To mě vzbudilo. Jinak podotýkám, že můj tatínek 80 let stále žije a těší se pevnému zdraví, jezdí na mopedu na ryby a vůbec nevypadá na tolik kolik mu je let.

Děkuji Vám za přečtení a odpověď.

Jeden komentář: “Zemřelý tatínek”

 1. Marci napsal:

  Milá Zdeňko,
  děkuji za Váš moudrý sen.

  Váš výklad:
  Váš sen Vám ukazuje Váš vztah ke smrti, proto je to tak emoční a proto Vás to tak zasáhlo. Často v životě žijeme, tak, jako bychom si nechtěli uvědomit (nebo chtěli i vytěsnit) to, že jednou všichni umřeme, pomyslně odejdeme na “druhý břeh”.

  V naší společnosti je smrt stále něco “o čem neradi mluvíme” nebo raději “nemluvíme vůbec” a tváříme se, jako by neexistovala. Jsme v odmítání. I když někde uvnitř víme, že už je tatínkovi či mamince 80 let a že konec může přijít v podstatě kdykoliv, pořád to odmítáme. Vždyť on je ještě plný síly a života…..odcházejí však i lidé, kteří jsou mladí a plní života, neboť je to tak v plánu jejich duše a ta je v souladu s Vyšší moci.

  Sen Vám ukazuje, že byste měla téma smrti do svého života přijmout a pochopit, že je to přirozeností života. Čím více se dostanete do přijetí a přiznáte si i pocity smutku a bolesti, které přijdou, když tatínek jednou odejde, tím snazší to pro Vás bude, až to skutečně nastane.

  Ze zkušenosti a praxe vím, že pokud jsou budoucí pozůstalí otevření, ochotní naslouchat, pak i ten kdo odchází s nimi o smrti otevřeně mluví a samotná smrt pak může být ve větším smíření a přijetí. Pak proběhne vše co ve vší důstojnosti k životu, který právě končí patří.

  Vaše duše je moudrá, důvěřujte ji.
  Zviditelnila Vám ve snu něco, co jednou prožijete a máte možnost a čas s tímto tématem pracovat a připravit se.

  S láskou a vděčnosti
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...