Děsivý sen

Zelený had

Dobrý den,

zdálo se mi o tom, že se někam stěhuji přišla jsem na prohlídku bytu.  Byly tam snad děti vypadaly,  jak ty děti z filmu My děti za stanice ZOO. Když mi byt starší paní, co ho pronajímala ukazovala na chvíli jsme si sedly v pokoji, kde jsem měla být ještě s jednou novou slečnou, co se mnou přišla a najednou se tam objevil had.

To bylo nejděsivější všichni na mě koukali a já se bála, že mě uštkne. Byl zelený ze shora a ze spodu trochu černý. Bála jsem se že mě uštkne, ale jen se přibližoval a dlouze mi koukal do očí a pořád blíž k obličeji.  Byla jsem otočená a vždy když jsem se otočila koukal mi do očí a všichni ostatní v místnosti byli ticho.  Pak byl už třeba 5 cm od mého obličeje lezl mi po ramenou a pořád na mě koukal jen do oči a čekal,  kdy já se podívám.

Bála jsem se, že mě uštkne, ale neuštknul, po dlouhé době se odplazil a když jsem řekla, že tam bydlet nebudu, tak jediné co potřebovali, bylo datum narozeni mé matky hned potom, co ten had ze mě slezl.

Jeden komentář: “Děsivý sen”

 1. Marci napsal:

  Milá Iso,
  jedná se o sen, který je plný symbolů a já Vám za něj děkuji.

  Váš výklad:
  Stěhování či prohlídka nového bytu zviditelňuje vnitřní proměnu a transformaci, kterou ač vědomě či nevědomě procházíte. Něčím jste prošla, něco skončilo, uzavřelo se nebo uzavírá.
  V bytě jsou i děti – děti jsou symbolem čistoty, nevinnosti a propojení se svým nitrem, ty ve Vašem snu jsou však jako ty z onoho zmíněného filmu, v závislosti. Ještě něco chybí, aby byly svobodné – bez závislost. (Jakákoliv závislost je spojena s egem a strachem člověka).

  Pak se objevuje had, zajímavé je, že jediný, kdo se hada bojí, jste Vy. Ostatní jsou v tichu a čekají. Had je velice starý symbol duchovní síly (tvořivé také sexuální, tvůrčí síly, tzv. “hadí síly”, která představuje probuzené vědomí člověka – vzpomeňme na kobru v souvislosti s Budhou a jeho “prozřením”. V Egyptě panovníci, jenž byli “probuzení” nosili tento symbol na svých korunách).

  Je také symbolem, který propojuje nevědomou rovinu (rodinu duše) s vědomou rovinou (rovinou naší mysli). Ve snu je krásně vidět, že had Vám ublížit nechce, on se jen dívá do očí, říká se, že oči jsou bránou do duše, proto se Vám dívá do očí. Pořád jako by ta “hadí síla” ve Vás čekala, až se ji přestanete bát a podíváte se také.

  Chybí Vám důvěra ve Vyšší sílu života, ve Vyšší vedení a proto had jen čeká…., čeká, až nastane čas a vy přijmete jak svou životní sílu tak svou sílu duchovní.
  Až přijmete svého “hada”, někdy se na své životní člověk musí odevzdat, vzdát se svého ega, strachu a závislosti, aby mohl přijmout do svého života Vyšší moudrost.
  Tím, že na konci říkáte, že tam bydlet nebudete, v určitě rovině odmítáte svou duchovní sílu a zůstáváte ve strachu.

  Odmítání hada, může být v symbolech ukázáno jako odmítání sexuality (tvořivé síly, díky niž se rodí a tvoří život). Datum narození matky, tam z nějakého důvodu (u Vašeho výkladu mne k tomu nic nepřichází….takže nedokáži přesně napsat) může znovu zviditelňovat narození – počátek života, matka – ta jež je dárkyni života, bez ni by život nebyl. Život vždy vzejde z matky.

  Věřím, že jsou Vám takto symboly osvětleny
  stejně jako Váš sen a přeji rozvinutí duchovní
  síly ve Vašem životě.

  S láskou
  Marci

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...