Sen

člověk a kolo

Pracovala jsem, dělala jsem chyby, potom jsem při parkování poškodila cizí vozidlo té firmy, kde jsem byla na práci, zaměstnanci mne obtěžovali, pak jsem se ocitla na úřadě města,  kde na mne byla stížnost. Zde jsem se dozvěděla, že zemřel otec. Tak jsem se rozjela do místa bydliště. Tam byla moje rodina. Všechny jsem viděla živě,  syn s partnerem zanedbaní, kouřil, dcera se sestrou tam měly partnery inženýry v oblecích potom ještě bývalý partner také v obleku. Všichni leželi na zahradě. Náhle se tam objevil táta byl otrhaný, špinavý, opíral se o své staré kolo. Chtěl jít domů, ale neměl kam, všechny jeho domky byly obsazené a nikdo jej nechtěl.

Tak jsme šli koupit jeden dům ve vesnici, ale nebyl volný . Nakonec nás napadlo, že bude spát v domku na zahradě… A pak jsem se probudila. Otec bude již 4 roky mrtvý.

Děkuji.

Daniela

 

Jeden komentář: “Sen”

 1. Marci napsal:

  Milá Danielo,
  děkuji za Tvůj sen, který není až tak o ději, ale o tom, aby Ti něco zviditelnil, určitý “vzorec” či “program”, který se pořád opakuje.

  Tvůj výklad:
  Pracuješ a děláš chyby, nabouráš auto, obtěžování, stížnost. Sen Ti zviditelňuje pocit nehodnoty, vše na co sáhneš je špatně, nevěříš si, vidíš jen chyby a to, co se Ti nedaří nebo neumíš. Jako bys zapomněla na to co doopravdy umíš, neviděla svou vlastní hodnotu. Může souviset i s kritikou vůči své osobě, neustále nespokojenost se sebou, či kritizování sebe sama. Toto může probíhat vědomě, ale i nevědomě.

  Rodina to jsou lidé, kteří jsou srdci člověka nejblíže, jsou ve Tvém snu zanedbaní, stejně tak Tvé vlastní nitro. Ve snu je vidět kontrast zanedbání (nehodnota sebe sama, člověk který se o sebe nestará) a obleky (hodnota sebe sama, člověk, který se o sebe stará).

  Tvůj táta není mrtvý, ale žije, ale jeho život je spíše o přežívání – zanedbaný (nehodnotný, bez ceny), nikdo jej nechce (nezáleží na něm) nemá kam jít, takže svým způsobem “jako by nežil” nežije plnohodnotný život.

  Nakonec bude spát v domku na zahradě, zviditelňuje, že si ho nakonec přece jen někdo (pravděpodobně Ty, je to Tvůj sen 🙂 vezme k sobě, dá mu lásku, hodnotu a postará se o něj. Vztah k tátovi může ve snu zviditelňovat i vztah k “Otci” k Bohu (Vesmíru, Životu…).

  Doporučení:
  Stojí za to si uvědomit jakou kvalitu života žiju? Jestli je to naplňující život, nebo život, který svým způsobem “prázdný”, jako by chybělo bohatství nitra, srdce, lásky, procítění hlubšího smyslu života a jeho neskutečné hodnoty, která je v něm ukryta.
  Chybí kultivace vlastního nitra – duše.

  Přeji nechť se daří nalézt skutečnou hodnotu
  sebe sama i svého života.
  S láskou
  Marci

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...