Nový domov

chatř

Zdravím a prosím o výklad tohoto snu.

Šla jsem sama krajinou, když začalo pršet. Schovala jsem se pod velký strom, který mne na chvíli ochránil, ale bylo jasné, že kapky deště proniknou i jeho korunou. Nechtěla jsem chodit mokrá a tak jsem uvítala dřevěnou chajdu opodál. Vešla jsem dovnitř a zkontrolovala strop a podlahu, zda je tu sucho. Tady bych mohla žít, řekla jsem si a rozhlédla se kolem sebe. Kromě stolu a hořící svíčky tam nebylo nic. Snad ani okna. Světlo sem vcházelo otevřenými dveřmi. Podívala jsem se do krajiny. Stmívalo se a přicházela noc. Co tu budu dělat přemýšlela jsem. A z té prázdnoty jsem měla divný pocit. Budu chodit brzy spát řekla jsem si.

Moc děkuji.

Věrka

Jeden komentář: “Nový domov”

 1. Marci napsal:

  Milá Věrko,
  Váš sen je krásný a je zprávou Vaší duše, která Vám tímto naznačuje v symbolech
  hlubší pravdu.
  Schováme se pod strom v dešti a ten nás ochrání, ale nám to nestačí. Jdeme na své cestě dál, a abychom nemokli v dešti je nám Životem, Bohem či Vyšší vůli do cesty postavena dřevěná chajda (opět je vyslyšena naše vnitřní prosba, abychom měli, kde přečkat ten nečas) a máme vše co v danou chvílí potřebujeme – sucho, světlo – oheň v podobě svíčky i světlo, které přichází dveřmi ….a nám jako by to pořád nestačilo. Pořád je to málo – to je ta otázka, co tady budu dělat? A proto ten pocit prázdnoty….

  V životě mnohdy procházíme zkouškami tím pomyslným “nečasem” a přitom je nám shůry Vyšší vůli vždy pomoženo a pomáháno (to ukazuje sen), ale člověk to často nevidí, neumí být vděčný ba naopak si pořád stěžuje a chce víc, nestačí mu co dostane….sen to krásně ukazuje. A domníváme se, že až to dostaneme, tak budeme naplnění a ono nic…..nepřichází pocit naplnění ba naopak je vnitřní prázdnota.

  Naplnit totiž své nitro znamená začít prociťovat vděčnost za vše čemu se mi v životě dostává, prociťovat srdcem, vždyť to, že mi Život nebo Vyšší vůle na mé cestě neustále pomáhá je z čiré lásky Boha či Vyšší vůle k člověku samému.
  Jen ze vnitř ze svého nitra, můžeme opravdu naplnit – láskou, světlem, vděčností i žití samému.

  Přeji Vám, nechť se daří v naplnění.
  S láskou
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...