Setkání s lidmi, které jsem léta neviděla

Květ lotosu

Dobrý den Marci,

můj sen měl několik dějových rovin, jela jsem cvičit do tělocvičny ve škole, ale ocitla jsem se v hotelovém pokoji, kde cvičilo mezi nábytkem několik žen, mezi nimi moje spolužačka z gymnázia moc mě to překvapilo, proč tady cvičí, když v našem městě nebydlí, předcvičovala má kamarádka, poté jsem hledala elektro kolo, abych se dostala domů, musela jsem ho vytáhnout po žebříku ze sklepa školy, pomáhal mi můj manžel, žebřík se nakláněl, ale podržel ho buď manžel nebo já, najednou jsme byli jakoby doma a tam byla návštěva-příbuzní, které jsem léta neviděla, nevlastní bratr, o kterém ani nevím zda žije, seděli na gauči a všude po zemi bylo chmýří z pampelišek, začala jsem ho zametat a všem vysvětlovat, že to není prach a špína, že za to nemůžu. Blížila se na návštěvu i má bývalá kamarádka, se kterou jsme několik let rozhádané a nestýkáme se. Obešla mne, nepozdravila mne a šla za mým manželem a společností, která tam seděla.  Já seděla s mojí dospělou dcerou před domem a pozorovala ji.

Nejvíc mi zůstalo v paměti to chmýří.

Modroočko

Jeden komentář: “Setkání s lidmi, které jsem léta neviděla”

 1. Marci napsal:

  Dobrý den Modroočko,
  co se týká výkladu Vašeho snu, dal by se rozdělit na dva se stejnou zprávou,
  které oba zviditelňují určitou zprávu:
  Jde o minulost, kterou jste někde v sobě potlačila a zůstává nezpracována.
  Konkrétně to ukazuje na nevyřešené vztahy kamarádka z minulosti (gymnázium), kamarádkou bývala, se kterou jste se také nerozešla v dobrém….

  Žebřík ze sklepa je symbol, sklep je podvědomí či nevědomá rovina (něco co skrýváme a zatajíme i sami před sebou), abych se mohla dostat symbolicky domů (domov je láskou, bezpečným přístavem pro každého z nás), tak je potřeba vynést na světlo (vylézt po žebříku) to co je v nevědomé rovině do roviny vědomé. Manžel je vám pomocníkem na vaší životní cestě ve vztazích i ve snu.

  Chmýří v kontrastu se špínou ukazuje na to nevyčištěné ve vašem nitru, vinu a výčitky, někde vás tyto nevyřešené a rozhádané vztahy trápí (ať už si to přiznáte nebo ne) a nechcete přiznat svou vinu. “Já za to nemůžu”, proto ten pocit prachu a špíny.
  Přitom chmýří z pampelišek ukazuje, lehkost žití a jeho krásu :-). Někdy stačí odpustit ve svém srdci, jak sobě, tak druhému a přinese to právě tu lehkost – úlevu a čistotu letícího chmýří pampelišek.

  Držím pěsti, ať se podaří nalézt lásku a odpuštění.
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...