Had

Had

Dobrý den paní Marci,

moc děkuji za Váš výklad snu, který mi moc pomohl ujasnit si okolnosti ve svém životě.

Prosím o výklad dalšího ,pro mne nesrozumitelného snu, který mě nutí přemýšlet o jeho obsahu.

Jela jsem s kamarádkou (v reálu se odstěhovala a několik let jsme se neviděly) na kole, které jsem píchla, cestou zpět k domovu (do bytu ,kde jsem bydlela za svobodna) jsem šla nakoupit- květinu do vázy a abnormálně velké růžové hrozny, po příchodu domů se mě otec (už nežije)  ptal ,proč jsem nakupovala. Původní kamarádka se mnou nebyla ,ale objevila se tam má současná kolegyně z práce a kamarádka zároveň ,vzala jeden hrozen vína  a dala je svému synovi (ten nyní žije v Austrálii) a druhý hrozen s menšími kuličkami dala mému synovi. Poté jsem šla zase domů ,ale do svého současného bydliště, cestou přes park na cestě lezl  za mnou had, nebyl velký, ale rychlý a mrštný. Chtěla jsem ho bouchnout kabelkou, ale nešlo to, tak jsem zaběhla do trávy v domnění, že tam on nebude tak rychlý a uteču mu. Nemyslím, že mi chtěl ublížit. O hadech se mi zdává opakovaně, nikdy mi neublížili.

Děkuji předem za Váš výklad

S pozdravem všeho dobrého.

Modroočko

Jeden komentář: “Had”

 1. Marci napsal:

  Milá Modroočko,
  děkuji Vám za zpětnou vazbu na první výklad a jsem ráda, že Vám byl
  k užitku. Máte sny plné symbolů a to je jako kniha, kterou se člověk postupně učí číst a objevovat pravý smysl písmenek a slov :-).

  Váš výklad:
  Píchlé kolo zviditelňuje překážku na Vaší cestě v životě i určité zpomalení (může znamenat to, že si máte více všímat svého života). Když člověk zpomalí a jde krokem vidí, věci a život v jiné podobně, to většinou, když profrčí, tak vůbec nezaznamená.

  Domnívám se, že kamarádka z minulosti a současná kolegyně jsou si něčím podobné (budou to stejné typy osob, se kterými si rozumíte).

  Symbol je žena, která dává hrozny svému synovi. Ženský aspekt představuje intuici, ale i mateřství, hrozen a veliký představuje plnost, naplnění, matka svého syna miluje vždy celým srdcem, celou svou bytostí a tím je naplněná, šťastná. Syn přijímá její lásku (hrozny). Buď Vás na to intuice upozorňuje, abyste si uvědomila, co je naplněním života (láska) a nebo takovou lásku ve vztahu k vlastnímu synovi cítíte a prožíváte 🙂

  A v závěru snu se objevuje had, tady je hodně důležité, co chcete udělat. Chcete se bránit, tzn., že v určité rovině had představuje nějaké ohrožení a pocit s tím spojený je strach.

  Had je velice starý symbol a mě velice blízký, proto vedu na toto téma i samostatné semináře. Často bývá mylně vykládán jako pokušení, lest, něco špatného temného… V mém vnímaní je to velice významný symbol, který ukazuje na poznání, duchovní vývoj, cestu duše, reinkarnaci.

  Had je zvíře, které se pohybuje v podzemí (nevědomá rovina), ale i na zemi (vědomá rovina) má přistup do obou rovin, proto se hadů bojíme (z nevědomé roviny, může vynést, to co před sebou tajíme, co potlačujeme a odmítáme u sebe sama).

  Pokud v tomto hada pochopíme a přijmeme své potlačené aspekty, můžeme se osvobodit 🙂 dojít k poznání. Všichni v sobě máme tzn. “hadí sílu” Božskou životní tvořivou sílu a dokud ji nepřijímáme, nemůžeme se s “hadem” spojit. Had zná smrt i zrození, může zabít i léčit (vrátit život). Kdo ovládne hada, ovládá svou hadí sílu – vzpomeňme na Buddhu, co se stalo, když prozřel? Vztyčila se nad ním obrovská kobra a ochránila jej před deštěm. Je zviditelněna ochrana Boží.

  O hadu by se toho dalo ještě mnoho napsat,
  ale věřím, že pro tuto chvílí je to pro Vás dostačující 🙂
  Přeji vše dobré na Vaší cestě.
  Marci

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...