Společný běh

společný běh

Dobrý den Marci,

před několika dny zemřela maminka. Bydleli jsme jen my dva v rodinném domku na vesnici.

V mém snu jsme oba byli o dost mladší než v současnosti. Byli jsme oblečeni v modré teplákové soupravě a na nohou ve sportovních botách. Najednou řekla Poběž za mnou a rychle se rozeběhla. Já ji nestačím. Dál běží “indiánským během” to jest chvíli běh a chvíli rychlá chůze, já běžím stálým tempem. Přeběhneme most přes velikou řeku. Pořád se mi vzdaluje až je skoro na obzoru. Vběhne do veliké budovy, nejspíš obchodního centra. Dojde mi, že se mi ztratila a zastavím se. Ohlédnu se doleva a je tam lesní cesta. Vidím lišku, vlk honí ježka. Myslím si Co je to za blbost, přece ho nechce sežrat? Když ho dostihne, hrají si spolu.

Jirka

Jeden komentář: “Společný běh”

 1. Marci napsal:

  Milý Jirko,
  děkuji za upřímnost a z celého srdce, upřímnou soustrast, v Duchu jsem
  s Vámi, neboť vím, jaké to je, ztratit blízkého.

  Co se týká vašeho krásného snu. Zde je výklad:
  Ten společný běh s maminkou ukazuje na Vaší společnou cestu životem, jak jste spolu žili (šli či běželi), maminka běží indiánským během, ten pokud je mi známo šetří síly běžci a je na dlouhé tratě vhodný, maminka ve snu ví, že už běží jiný běh než Vy. Most přes řeku (života) symbolizuje přechod na pomyslný druhý břeh do jemnohmotného světa bytí.
  Proto se Vám (ze světa živých) musí vzdálit a ztratit, neboť již zde v hmotném světě není. Proto ji ani nemůžete dohnat, Vy ještě žijete :-).

  Pak je zde zašifrovaná zpráva pro Vás:
  tady je to spíš o tom, co pro Vás ty jednotlivá zvířata znamenají, jak je vnímáte. Je to cesta vlevo, levá strana je od srdce, je Vám zviditelněná určitá moudrost, kterou zatím neumíte rozkrýt….domnívám se, že časem pochopíte. Liška představuje moudrost, vychytralost, mazanost, ta si vždycky poradí. Vlk je šelma, ale ve Vašem snu honí ježka je to trochu podobou k tomu, jako v tom běhu, jak dostihnout někoho kdo je již na druhém břehu ve světě zemřelých, když jste na břehu živých?

  To je hloupost, není to možné, stejně jako vlk neloví ježky, tak živí neběží za zesnulými…..může to zviditelňovat touhu po tom, aby tady maminka ještě byla, zůstala…..přání, aby neodešla, i když víte – jste si vědom toho, že to nemohlo být jinak.

  Závěr je společná hra = spojení. Ve skutečnosti, smrt není koncem něčeho, ale jen transformací, proměnou. To, že “změníme formu” ještě neznamená, že v jiné formě zde nejsme přítomni….., kdo prohlédne iluzí (MÁJU), ten ví, že je vše jen hra :-).

  Jirko,
  rozjímejte nad tématem smrti a pokládejte otázky, budou Vám zodpovězeny, dostanete odpovědi, které hledáte, Vaše nitro je velice moudré, jste moudrý muž a s maminkou Vás stále pojí to nejsilnější pouto, jaké na světě je LÁSKA :-).

  Objímám a přeji vše dobré.
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...