Burka

Burka

Milá Marci,

zdál se mi sen, že mi někdo říká, že mi jde někdo poděkovat. Bylo to uvnitř místnosti. Pak se vidím, jak stojím nahoře na schodišti před budovou a dole pod schodištěm se objeví postava celá v černém (je to burka jak nosí muslimky). Blíží se ke schodišti a na chvilku si odkryje přikrývku přes oči a vnímám, že se usmívá a že je ráda, že mne vidí. Pak si oči zakryje a najednou, během okamžiku, z ní  burka  spadne, zůstane ležet na zemi a žena jde dál ke  mně oblečená celá v červeném, je to sytá červená barva a na červeném oblečení má černou stuhu omotanou do spirály kolem těla. Usmívá se a říká že jsem ji pomohla a že mi jde poděkovat. Já to nechápu za co, protože tu ženu neznám.

Marcela

Jeden komentář: “Burka”

 1. Marci napsal:

  Milá Marci,
  zasílám Tvůj výklad:
  Žena ve Tvém snu představuje to temné / potlačené z nevědomé roviny, co bylo vyneseno do vědomí. Je v černém, právě proto, v podstatě jsi to Ty sama, kdy jsi před sebou samou zakrývala a nechtěla určité věci vidět (proto to upozornění ve snu na oči) a přiznat si je. Když došlo k uvědomění, přiznaní a tím ve vědomé rovině ke změně. Je pak ve snu ukázáno to osvobození či spíše přijetí, už není zahaleno….nemusí být už to není v temnotě a strachu…., proto Ti přichází poděkovat.
  Osvobodila jsi samu sebe, a proto Ti žena ve Tvém nitru přichází děkovat.

  Osvobození či přijetí ještě není úplné – pořád ještě zůstala svazující černá stuha omotána okolo těla tzn., že určité spoutání ještě trvá.
  Červená barva (ty její šaty) je symbol krve = života, radosti. Radost přichází vždy poté, když se osvobodíme od strachu :-).

  Jinak symbol burky a muslimky vnímám jako symbol ženy plně podřízené svému muži. Jako by neměla svá práva a nebyla si jich vědoma, popř. se jich sama vzdala či si nebyla vědoma své vlastní hodnoty.

  Domnívám se, že do jisté míry jsi sen pochopila sama 🙂
  Přeji nechť je Ti tento výklad nápomocný k “odmotání i té černé stuhy :-)”.

  S láskou objímám
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...