Sen

dovolená

Dobrý den,

koukala jsem na vaše stránky o výkladu snů.

Mám jeden takový zvláštní a moc by mne zajímalo co to může znamenat. Prosím tedy o výklad. Moc děkuji

Sen:

Krásný letní a teplý den. Přijížděly jsme do hotelu. Kvůli hromadě lidí se tam nedalo pořádně vjet autem. Já řídila. Musela jsem dávat hodně velký pozor. Neviděla jsem jestli jsme dojeli dobře protože najednou jsem stála na ulici.

Já a ještě dvě ženy – ne kamarádky spíš kolegyně- jsme šly po ulici ( něco jako promenáda u moře. Hodně lidí a obchodů a hotelu atd…) Každá měla v ruce hromadu papírů dokumentů. Něco jako úřednice. ( Ve skutečnosti dělám půjčky a běhám se smlouvami a i v tom snu jsem tak nějak věděla, že jdeme dělat někam půjčku). Najednou si jedna musela odskočit na nákup, nebo záchod už nevím a já a ta druhá jsme ji čekaly venku na ulici. Byla jsem hodně nervózní že jí to tak trvá. Najednou jsem té druhé řekla, že si ještě musím něco zařídit a šla jsem zpět do toho hotelu. Pořád všude na ulici hromada lidí. K tomu hotelu vedla dlouhá příjezdová cesta z takové té zámkové dlažby jak bývá na chodníku. Podél chodníku byly rozházené chromové uchycení a skleněné tabule. Byla tam taková příprava na něco ( něco jako když je v zahraničí např. u sochy popisek, kdo to byl. Tak něco takové bylo i v tom snu.)

Ta cesta k hotelu krásná široká nádherný slunečný den. Tak jsem trochu uklidila z cesty ty chromové uchycení, aby mi to nezavazelo v cestě a nemusela jsem to přeskakovat.

Najednou jsem seděla ve svém autě a vedle mne nějaký chlap. Vím, že v tom snu jsem ho znala, ale nevím, kdo to byl. Jen vím, že měl o mně zájem a pořád tak nějak dolézal. Já věděla, že je to debil a že o něj zájem nemám.

Tak jsem ho vezla tím autem k němu domů. Po takové jako polní cestě. Jenže tahle byla hodně široká a spíš na terénní auto. Takže jsem musela jet pomalu a opatrně. Navíc jsem ani nevěděla, kde ten chlap bydli takže mne navigoval.

Najednou byla ta cesta zatarasena. Postavena zeď s desek a v ní dřevěné futra ( vypadali jako skříň bez dveří) a byl udělám vchod pouze pro lidi. Ne průjezd pro auto. Jenže jak jsem jela a nečekala to tak jsem vrazila do těch futer a ty mi spadly na auto a já byla úplně hrůzou bez sebe, aby mi nezničili auto. Naštěstí tedy ne. Jen padly na kapotu a to bylo celé.

Najednou vyběhl nějaký starý chlap z takové dřevěnice. Protože jsme evidentně vjeli na nějaký selský dvůr. Měl v rukách pušku. ( Vypadalo to jako v těch kovbojských filmech, kde si ten rančer chrání statek) a začal nadávat tomu chlapovi co mi seděl v autě, že ho okradl o cestu a ta cesta je jeho, ne toho chlapa v mém autě. Sedlák ho oslovil jménem bohužel to už nevím. Ten seděl a nic neříkal. Tak jsem šla k sedlákovi a prosila ho, ať nás pustí, že se to vyřeší a že já nemám kde jinde jet když už jsem v polovině cesty. A ten nás pustil.

Najednou jsme už byli u domu toho chlapa. On vystoupil a šel do domu a já za ním. Šla jsem si pro vodu a on najednou seděl v křesle úplně nahý. Měl opravdu velký penis. Ještě jsem si říkala jak je obrovský. On se tak trochu naparoval a pořád se mi tak nějak jako nabízel, nebo jak to říci. Jenže já nechtěla.

Najednou tam stál druhý chlap taky nahý a taky s velkým penisem. A jak tak byli blízko u sebe tak jsem je mlčky hodnotila, který z nich by byl jako lepší partner. Na toho nově příchozího jsem se dívala. Věděla jsem, že ho znám. Ještě jsem si říkala, že s ním jsem spala a že nic moc. No a ten co jsem ho tam vezla jsem si říkala. Penis dobrý velký jen je to debil. Takže jsem si asi nevybrala. Pak jsem se vzbudila.

Co to prosím znamená?

Děkuji Denisa

Jeden komentář: “Sen”

 1. Marci napsal:

  Milá Deniso,
  děkuji za Váš sen, zde je výklad:

  Váš sen by se dal rozdělit na dvě části, ta první ukazuje krásnou cestu, slunečný den a ženy s papíry. Ve snu je zviditelněná oblast, se kterou nemáte vůbec žádný problém v životě, tzn. oblast pracovní Vám velice dobře funguje, možná Vás i baví a v tomto směru jsou jen malé občasné překážky, které s lehkostí umíte překonat ( to jsou ty chromové úchytky). V této oblasti jste si také dostatečně jistá sama sebou, dvě ženské kolegyně zviditelňují ženskou energii.
  A také příprava na něco, možná, že se rýsuje nějaký vývoj v této oblasti, ale zatím není známo, o co konkrétně jde…..nějaký posun vpřed….čas ukáže.

  Druhá část snu zviditelňuje oblast, kde tápete a to je oblast vztahu s muži. Jedete opatrně a máte obavy, tady už není ta jistota, jako v první oblasti, a zviditelňují se neustále na této cestě (vztahy s muži, vztahy s partnery či expartnery) překážky, nejdříve ta fůra prken a pocit strachu (strach, že mě partner či muž nějakým způsobem ohrozí, třeba i v hmotné rovině přes finance, majetek či jinak). Je zviditelněno okradení…..a strach z poškození auta….

  Jako by vás muži ve Vašem životě něčím znervózňovali či ohrožovali. Toto nemusíte mít ve vědomé rovině a může souviset s nevědomou rovinou. Mužský princip může také představovat rozum (příliš aktivní rozumová rovina, která nedává prostor pro city – projev srdce).
  Sexualita v závěru snu a porovnávání obou mužů dle penisů, ukazuje, jak se k mužskému světu stavíte…..hodnocení, posuzování, srovnávání, co je lepší, co mi, který může více nabídnout? Sexualita ve Vašem životě hraje významnou roli, ve snu se Vás snaží muži získat, ale Vy na to nereagujete, v samém závěru snu, jako by se nabízelo, co je tedy lepší? Jak vybrat toho správného? Podle penisu?

  V této části snu jako by chybělo jakékoliv pozitivní pocitovo….nikde není to pocitové teplo a světlo, žádná láska, jen čisté racionální hodnocení.

  Možná stojí za to obrátit se do svého srdce a začít hledat nejprve tam,
  aby se pak mohlo projevit i venku…..ve vztazích.

  Držím pěsti, nechť je Vám zpráva
  z Vašeho snu přínosná.
  Přeji vše dobré.
  Marci

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...