O mně – 2011

Květ lotosu

Před dvěmi lety jsem napsala svůj životní příběh, tehdy začínal krátkým citátem: „Poznej kým nejsi, abys mohl poznat, kým skutečně jsi.“ Až dnes, při zpětném ohlednutí za tím, co se za ty dva roky na mé cestě životem událo, si plně uvědomuji, proč jsem si právě tuto hlubokou pravdu na úvod svého příběhu vybrala a čím mi byla tak blízká.

Změnilo se mnohé, věnuji se již třetím rokem sebepoznávacím seminářům, kurzům, workshopům, školením a individuální práci s lidmi, žiji již čtvrtým rokem se svým životním partnerem a dál kráčím cestou poznávání sebe samé a přitom už vím, KDO JSEM, kým skutečně jsem. Tímto hlubokým poznáním zmizela touha hledat štěstí, hledat pravou lásku, pravé přátelství, hledat smysl života či bytí…hledat odpověd na otázku: Kdo je Já? Všechny tyhle otázky pro mne byly jen „pomocníky“ na cestě k hlubokému vnitřnímu prožitku PRAVÉ SKUTEČNOSTI, ke skutečnému PROZŘENÍ.

Dnes si plně uvědomuji, jak a čím svůj život tvořím, proč do něj to či ono přichází a cítím hlubokou pokoru a vděčnost za toto poznání. Tento silný prožitek proměnil mé vnímání života, světa, okolí i sebe samé a zároveň mne vede k tomu, žít toto poznání v každodenním životě.

Žiju dnes neobyčejně obyčejný život…neobyčejný je v tom, že si uvědomuji KÝM SKUTEČNĚ JSEM, a také v mystických zážitcích, které zažívám…a obyčejný je v tom, že žiji běžný denní život, jako každý jiný člověk a zažívám zcela běžné okamžiky.

Jelikož prožité poznání je potřeba žít, stojím opět s pokorou na začátku cesty a učím se ……, neboť jedna věc je poznat PRAVOU SKUTEČNOST a druhá věc je ji žít v každém okamžiku svého života….

S láskou v srdci a hlubokou úctou k životu samému uvádím moudrost, jež mi byla z Milosti Boží umožněna prožít a přeji, nechť je vám ku prospěchu na vaší cestě….

Poselství života:

„V obyčejnosti každodenního života je ukryta jeho NEOBYČEJNOST.“

Poselství života:

JÁ jsem ŽIVOT sám,
hojnost všeho mám,
JÁ jsem ŽIVOT sám,
věčný život mám,
JÁ jsem ŽIVOT sám,
božský klid jsem sám,
JÁ jsem ŽIVOT sám,
láskou oplývám.

Opava 02.06.2011

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...