Oko je oknem do duše

Článek k akci: Oči, které vidí

okoOko je oknem do duše. Prohlásil kdysi Leonardo da Vinci a já nemohu jinak než souhlasit. Chceme-li se zaměřit na svůj fyzický zrak a příčiny poruch vidění budeme muset nahlédnout do své duše, do svého nitra a hledat odpovědi právě tam.

Oči jsou totiž úžasným nástrojem, kterým vnímáme, jak sami sebe, tak i realitu okolního světa. Dojde-li k narušení našeho pohledu skrze bolavé emoční prožitky v našem nitru, dochází k zúženému vnímání. A náš pohled se zastře. Přestáváme vidět jasně a to má dopad na náš fyzický zrak. Pokud v těchto pocitech bolesti, strachu a odmítání setrváváme, projevuje se to na fyzických očích rychlým zhoršováním vidění.

Nahlédnout do svého nitra a začít hledat cestu jak z toho ven, znamená začít sám sobě pravdivě odpovídat na otázky typu: Co vidět nechci? Co vidět odmítám? Co se vidět bojím? Co bych ve svém životě nejraději neviděl? Co je v mém životě natolik bolavé, že se bráním tomu se na to podívat?

Odpovědi, budou-li upřímné ve vás zaktivují i emoční prožitek, který s očima souvisí. Vynést jej na světlo, znamená jej prožít a přijmout, jen tak se může narovnat náš pohled na danou situaci, která nás v životě potkala.

Je to stejné jako posvítit baterkou do té nejtemnější části sklepa, které jste se vždycky báli a vyhýbali. A když do ní padá paprsek světla, najednou si uvědomíte, že veškerý strach byl zbytečný. Toto uvědomění vede k změně pohledu a úlevě.

Máš-li chuť nahlédnout do svého nitra a posvítit si na tato zákoutí svého nitra, pak pro Tebe akce
Oči, které vidí může být tím pravým začátkem. Jedná se o prožitkový seminář inspirovaný mou vlastní zkušeností s vyléčeným zrakem.
Seminář nikomu NEzaručuje zlepšení fyzického zraku či zázračné uzdravení očí – toto je v Milosti Boží

Informace pro absolventy semináře: akci je možno absolvovat opakovaně – vycházím tak vstříc zájemcům.

Vítej milá/ý hledající,
Členská sekce

 

 

 

Dárkové poukazy můžete uplatnit jak na akce (semináře, kurzy, meditace atd.), tak na individuální sezení (konzultace, regrese).
Dárkový poukaz

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...