Snová smršť

Hodiny v písku

Milá Marci,

moc děkuji za výklad. Dovol mi prosím podělit se s Tebou o další. Ale neboj, potom už nechám prostor i jiným :-).

Ve středu se mi zdál sen, ve kterém jsem ve svém domě na Hradci a vcházím do pokoje, kde si uvědomuji, že nejsem u sebe, ale u sousedů, neboť tam vidím svoji sousedku (žena v letech mé maminky), jak pečuje o svoji starou mámu, natírá ji nějakým olejíčkem nebo mastí, uvědomuji si lásku, s jakou to dělá. Potom jdu do kuchyně, kde je dcera té sousedky (je to má spolužačka Magda ze základky) a cítím se přistižena, protože jsem v cizím domě, a tak odcházím pryč.

Další den se mi zdá sen, kde opět se blížím ke svému domu, ale několik metrů před ním vidím spoustu lidí včetně spolužačky Magdy, jak intenzivně pracují venku a všechno uklízí až ničí. Zasahují do mé zahrady, ptám se, jestli jim to někdo dovolil, Magda odpovídá, že moje mamka, ale já namítám, že majitelem jsem já. Potřebují ke své práci vodu, kterou berou někde ode mě, tak říkám, že mohou, ale jen do deseti hodin večer, potom už ne.

 

V jiném snu jsem na letišti a cizí žena se mě ptá, kolik hodin je teď v New Yorku. Odpovídám jí lámanou angličtinou, že je tam o 12 h více.

 

Měj se hezky  a předem děkuji.

R.

Jeden komentář: “Snová smršť”

 1. Marci napsal:

  Milá Romi,
  děkuji za Tvé moudré a krásné sny. Ve snech jsou důležité symboly jako žena pečující o svou matku, natírá ji s láskou olejem – je zviditelněná potřebná péče, laskavá péče k sobě i své vnitřní moudrosti (to je ta stará žena). Vrací se ve snech minulost, Tvé minulé bydliště a probíhají úpravy terénu – vše staré co ještě bylo původní, je potřeba proměnit a změnit, dát pryč, opustit, přerovnat. Ale jsou to už jen úpravy venku, neboť ten vnitřní přerod – opuštění starého života již proběhl, tady se už jen “dočišťuje”.
  Voda je symbolem vědomí a energie, je Ti zviditelněno, že tento niterný proces v Tobě probíhá a je důležitý čas, když ještě energie může být vyčerpána desátá hodina a pak už ne. Stojí za to se zamyslet nad tím, kdy chodíš spát. Domnívám se, že desátá hodina večerní je pro Tebe období, kdy je vhodné jít spát (do desáté můžeš být aktivní), pak už ne, pak už je potřeba nechat tělo i mysl zregenerovat. V souvislosti s těmito nevědomými procesy, které uvnitř probíhají.

  Co se týká snu z letiště, tady je jen upozornění (krátká zpráva) na čas, nic víc, možná bude osvětleno později, k tomu Ti ani já více nepsat neumím. 12 hodina je čas, který vždy bývá jako ten poslední možný 🙂 do kdy se dá ještě něco udělat, něco změnit, pak už ne.

  Nechť je Ti výklad přínosem.
  S láskou
  Marci

regrese a konzultace

pondělí - pátek
pro zarezervování termínu

Volej 725 027 956

Těším se na setkání.

Článek

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Článek o rituálech v Týdeníku Květy 4/2021

Sen – zpráva naší duše

online výklad snů

ZDARMA

 

Vyložit sen

Nejbližší akce

  Chceš dostávat na mail informace o novinkách a plánovaných akcích?

  Email

  (maily chodí cca 1 × měsíčně.)

  Nemám ráda SPAM. Odběr můžeš kdykoliv zrušit.

  Přemýšlíte čím obdarovat své blízké a nebo sami sebe? Mám pro Vás 3 tipy.

  CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI (CESTA)
  facebook  Sdílej s přáteli...